Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Fiat Tipo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Fiat Tipo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Fiat Tipo

Tipo

Fiat świętuje 30-lecie modelu Tipo (4)

Fiat Tipo pojawił się na rynku 26 stycznia 1988 roku i właśnie dziś mija dokładnie 30 lat od jego debiutu. Nowa generacja kompaktowego Fiata jest bestsellerem marki na polskim rynku.

Fiat Tipo S-Design

Polskie ceny Fiata Tipo S-Design (3)

Fiat Tipo przebojem wdarł się na polski rynek. Teraz debiutuje u nas topowa wersja wyposażenia S-Design. Wiemy, ile będzie kosztować i co oferuje w zamian.

Tipo

Fiat Tipo – 5 najważniejszych faktów o nowych wersjach nadwoziowych (11)

Przebojowy Fiat Tipo przestał być tylko sedanem. Rodzina powiększyła się o pięciodrzwiowego hatchbacka i kombi noszące nazwę Station Wagon.

Fiat Tipo 1.6 Multijet - bez kompleksów

Fiat Tipo 1.6 Multijet - bez kompleksów (18)

W ostatnich latach Fiat eksperymentował z modelami z różnych klas i mocno się sparzył. Nowe Tipo to nie tylko powrót do starej nazwy, ale przede wszystkim do tradycji budowania ładnych, niedrogich i wygodnych samochodów. W teście wersja Lounge, ze 120-konnym turbodieslem.

Fiat Tipo

Fiat Tipo - Poznań Motor Show 2016 (9)

Fiat modelem Tipo chce podbić rynek tanich samochodów. Tipo to całkiem porządny wóz, biorąc pod uwagę jego cenę, startującą od 42 600 zł. Na targach w Poznaniu, włoska marka pokazała Tipo w dwóch wersjach wyposażenia.

Fiat Tipo 2016

Fiat Tipo 2016 - znamy polską cenę (2)

Fiat Tipo wkracza na terytorium niedrogich sedanów. Będzie konkurował m.in. z Citroenem C-Elysée i Peugeotem 301. Zobacz, ile kosztuje w Polsce nowe Tipo.