REKLAMA

Fiat Tipo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Fiat Tipo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Fiat Tipo

Fiat Tipo - facelift 2020

Nowy Fiat Tipo i debiut wersji Cross – znamy ceny (10)

Fiat Tipo przeszedł face lifting, który odświeżył nieco wygląd zewnętrzny i zmienił gamę silników, ale przede wszystkim w ofercie pojawił się model Tipo Cross.

Fiat Tipo Cross

Fiat Tipo Cross – crossover z większym prześwitem (16)

Fiat Tipo przeszedł właśnie face lifting. Sam w sobie niewiele się zmienił, jeśli chodzi o wygląd, ale za to nowością jest wersja Cross, czyli crossover z większym prześwitem.

Volkswagen Golf VIII

Samochody kompaktowe z najsłabszymi silnikami - przegląd (6)

Potrzebujesz auta wielkości VW Golfa, ale nie zależy ci na osiągach? Ile kosztują samochody kompaktowe z najsłabszymi silnikami i czy mają sens?

Fiat Tipo Sport

Fiat Tipo Sport - premiera (3)

Fiat Tipo Sport jest nową wersją popularnego włoskiego kompaktu, w bardziej rasowej odsłonie.

Dacia Duster, Fiat Tipo, Suzuki Baleno - trzech z dyskontu

Dacia Duster, Fiat Tipo, Suzuki Baleno - trzech z dyskontu (25)

Crossover, kompaktowe kombi, miejski hatchback. W supermarkecie z samochodami porozstawiano je w różnych działach, ale każde chce zainteresować tego samego klienta. W porównaniu trzy niedrogie modele.

Fiat Tipo Mirror

Fiat Tipo Mirror i Street znamy ceny (3)

Rodzina Fiata Tipo powiększyła się – tym razem o nowe wersje Mirror i Street.

Tipo

Fiat świętuje 30-lecie modelu Tipo (4)

Fiat Tipo pojawił się na rynku 26 stycznia 1988 roku i właśnie dziś mija dokładnie 30 lat od jego debiutu. Nowa generacja kompaktowego Fiata jest bestsellerem marki na polskim rynku.

Fiat Tipo S-Design

Polskie ceny Fiata Tipo S-Design (3)

Fiat Tipo przebojem wdarł się na polski rynek. Teraz debiutuje u nas topowa wersja wyposażenia S-Design. Wiemy, ile będzie kosztować i co oferuje w zamian.

Tipo

Fiat Tipo – 5 najważniejszych faktów o nowych wersjach nadwoziowych (11)

Przebojowy Fiat Tipo przestał być tylko sedanem. Rodzina powiększyła się o pięciodrzwiowego hatchbacka i kombi noszące nazwę Station Wagon.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA