REKLAMA

Ford Ecosport - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Ecosport: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Ecosport

Ford EcoSport Active

Ford EcoSport Active: debiut wersji z większym prześwitem (8)

Ford EcoSport Active oficjalnie debiutuje dziś w ofercie jako uterenowiona odmiana miejskiego SUV-a. To kolejny model z serii Active, która cieszy się sporą popularnością.

Citroen C4 Cactus i Ford Ecosport w teście porównawczym

Citroen C4 Cactus i Ford Ecosport w teście porównawczym (13)

Obydwa mają ponad 4-metrowe nadwozia, są małymi crossoverami i niedawno zafundowano im kurację odmładzającą. Citroën C4 Cactus udaje po niej, że jest kompaktem, a Ford Ecosport próbuje przekonać, że warto wydać na niego tyle pieniędzy, co na SUV-a o rozmiar większego. Test porównawczy wersji z najmocniejszymi silnikami benzynowymi.

Ford EcoSport

Ford EcoSport - znamy polskie ceny (4)

Ford wprowadza wreszcie do polskiej oferty najmniejszego SUV-a EcoSport, od razu w wersji po face liftingu przeprowadzonym niedawno.

Ford EcoSport

Nowy Ford EcoSport nadchodzi (6)

Ford zaprezentował europejską wersję modelu EcoSport. Kompaktowy SUV ma m.in. odświeżony wygląd i nowe silniki pod maską.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Ford EcoSport S

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Ford EcoSport S (3)

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo)

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo) (14)

Po raz kolejny organizacja Euro NCAP przeanalizowała bezpieczeństwo nowych modeli - zaskakujący wynik osiągnęło np. BMW i3.

Ford sprzedaje model EcoSport na... Facebooku

Ford sprzedaje model EcoSport na... Facebooku (5)

Nowe auto do kupienia na "fejsie" - Ford stworzył limitowaną wersję modelu EcoSport, który do kupienia jest tylko poprzez specjalny link na Facebooku.

Ford EcoSport: napakowany technologią miasta

Ford EcoSport: napakowany technologią miasta (3)

W Barcelonie światło dzienne ujrzała europejska wersja nowego modelu Forda.

REKLAMA
REKLAMA