REKLAMA

Ford F 150 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford F 150: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford F 150

Policyjny Ford F-150

Policyjny Ford F-150 - gigantyczny radiowóz (4)

Ford F-150 trafi w ręce amerykańskiej policji. Ale nie w roli skonfiskowanego auta, a pełnoprawnego radiowozu... pościgowego. Tam to mają rozmach!

Shelby Ford F-150 Raptor Super Snake

Ford F-150 Super Snake - Ekstremalny pick-up (5)

Raptor to najbardziej ekstremalna wersja najpopularniejszego samochodu w Stanach Zjednoczonych, Forda F-150. Po kuracji przeprowadzonej przez Shelby pod maską wersji Super Snake pracuje 750 koni mechanicznych.

Ford F-150 - sześć i pół metra kabrioletu

Ford F-150 - sześć i pół metra kabrioletu (7)

W Kalifornii budowana jest wersja cabrio najpopularniejszego auta w Stanach Zjednoczonych. Po przebudowie pick-upa Ford F-150 powstaje najprawdopodobniej najdłuższy kabriolet na świecie.

Hennessey VelociRaptor 6x6 - monstrum zza Oceanu

Hennessey VelociRaptor 6x6 - monstrum zza Oceanu (4)

Firma Hennessey postanowiła rzucić wyzwanie Mercedesowi i przygotowała na bazie Forda F-150 Raptor konkurenta dla Mercedesa-AMG G63 6x6. Poznajcie VelociRaptora 6x6.

Ford F-150 - mocarz dla policji

Ford F-150 - mocarz dla policji (6)

Co jakiś czas pojawia się nowy radiowóz, który zasila flotę policji w Dubaju i zazwyczaj jest to kolejne egzotyczne auto. Tym razem przedstawiamy radiowóz zza Oceanu i jest to Ford F-15. Niby zwykły, amerykański pickup, ale nieczęsto spotykana w policji jako oznakowany pojazd.  

REKLAMA
REKLAMA