Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ford Fiesta - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Fiesta: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Fiesta

Ford Fiesta ST

Nowy Ford Fiesta ST - trzy cylindry, 200 KM (11)

Już za kilka dni w Genewie poznamy odświeżonego hot-hatcha od Forda. Model Fiesta ST ma teraz pod maską trzycylindrowy silnik EcoBoost 1.5, który oferuje 200 KM maksymalnej mocy.

Ford Fiesta WRC 2017

Ford Fiesta WRC 2017 - nowa broń Ogiera (4)

Wczoraj świat obiegła informacja, że czterokrotny mistrz świata WRC Sebastien Ogier wystartuje w rajdowych mistrzostwach świata Fordem Fiestą WRC.

Ford Fiesta

Ford Fiesta - nowa generacja (11)

Ford kilkadziesiąt dni przed końcem roku pokazuje nową generację Fiesty. Auto debiutuje z nową wersją wyposażenia, a także jako miejski crossover.

Ford Fiesta, Hyundai i20, Kia Rio, Mazda 2, Opel Corsa, Skoda Fabia

Fiesta, i20, Rio, Mazda 2, Corsa i Fabia w teście (19)

Test porównawczy sześciu maluchów sprawdza, czy bazowe wersje z małymi silnikami mogą być praktyczne, wygodne, a nawet dawać frajdę z jazdy. Niemożliwe? Sprawdź to w naszym teście.

Ford Fiesta RS? Prawdopodobnie w 2017.

Ford Fiesta RS? Prawdopodobnie w 2017. (3)

Przyłapano zamaskowanego Forda Fiestę gdzieś na europejskich drogach. Obecność Focusa RS na zdjęciach, daje nam nadzieję na najostrzejszą Fiestę w historii. 

Ford Fiesta 1.6 TDCi Sport

Ford Fiesta: Taka teraz moda (6)

Ford Fiesta 1.6 TDCI w wersji Sport na sportowca tylko wygląda – najwyraźniej taka teraz moda.

Porównanie Ford Fiesta, Kia Rio, Peugeot 208, Renault Clio i VW Polo

Porównanie: Ford Fiesta, Kia Rio, Peugeot 208, Renault Clio i VW Polo (15)

W naszym teście porównawczym nie ma co prawda najpopularniejszej Fabii, ale pozostałe auta też okazują się być ciekawe. Do boju ruszają Ford Fiesta, Kia Rio, Peugeot 208, Renault Clio i VW Polo.

Alpy szwajcarskie w Fordzie Fiesta ST

Alpy szwajcarskie: 20 przełęczy w 20 godzin (14)

Kręte, jak nitki makaronu, równe asfalty, pyszne, regionalne jedzenie i niesamowite widoki. A do tego jeszcze sportowy Ford Fiesta ST. Szwajcaria - motoryzacyjny raj?

Fiesta ST, 208 GTi, Clio RS, Polo GTI: Małe i wściekłe

Fiesta ST, 208 GTi, Clio RS, Polo GTI: Małe i wściekłe (27)

Ford Fiesta ST, Peugeot 208 GTi, Renault Clio RS i VW Polo GTI z silnikami o mocy 200 KM wpadają w zakręty jak spuszczone ze smyczy. Ale który najradośniej macha przy tym ogonem?

1 2 3
STRONA 1 z 3