Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ford Focus - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Focus: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Focus

Ford Focus ST-Line 2018

Nowy Ford Focus - pierwsze zdjęcia (8)

Nowa generacja Forda Focusa ujrzała dzisiaj światło dzienne. Samochód zrywa z dotychczasowymi kształtami i stylistyką. Jest też znacznie lżejszy od poprzednika.

Ford Focus

Nowy Ford Focus – premiera w 2018 (2)

Nowa odsłona popularnego kompakta będzie większa i lżejsza niż dotychczasowy model. Na pokładzie pojawi się nowe urządzenie multimedialne. Mamy pierwsze zdjęcia zamaskowanego egzemplarza.

Opel Astra IV

Najpopularniejsze auta używane - polecamy najlepsze silniki (5)

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale fakty są takie, że Polacy kochają niemieckie samochody. Poniżej przedstawiamy modele aut najczęściej wyszukiwane na największym portalu ogłoszeniowym – otomoto.pl. Spośród nich wybraliśmy pięć, w wieku do 7 lat.

Auto za 30 tys. zł - Honda Civic czy Ford Focus?

Auto za 30 tys. zł - Honda Civic czy Ford Focus? (7)

Szukając kilkuletniego auta kompaktowego za około 30 tys. zł, niemal na pewno będziesz rozważać zakup Forda Focusa nr 2. Bardziej oryginalnym pomysłem jest Honda Civic – czy lepszym?

Ford Focus RS 2016 - Wirus po mutacji

Ford Focus RS 2016 - Wirus po mutacji (12)

Ford twierdzi, że „Focus RS zapewnia ekstremalne wrażenia”. Nie informuje natomiast, że wirus RS po mutacji jest groźniejszy niż kiedykolwiek.

Używane: Ford Focus czy Honda Civic

Używane: Ford Focus czy Honda Civic (2)

Szukając kilkuletniego auta kompaktowego do 40 tys. zł, niemal na pewno będziesz rozważać zakup Forda Focusa nr 2. Bardziej oryginalnym pomysłem jest Honda Civic – czy lepszym?

Ford i Ken Block razem w rallycrosie

Ford i Ken Block razem w rallycrosie (4)

Ford po raz pierwszy wystawi swój fabryczny zespół w rallycrossowych mistrzostwach świata. Za kierownicą 600-konnego Forda Focusa usiądzie Ken Block.

Ford Focus ST: Teraz także z dieslem

Ford Focus ST: Teraz także z dieslem (6)

Dla oszczędnych fanów Forda Focusa ST mamy dobre wieści. Teraz jest dostępny również z dieslem. 

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Ford Focus RS

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Ford Focus RS | galeria (7)

Na stoisku Forda gościł nowy Focus RS. Ma 2-litrowy turbodoładowany silnik o mocy 320 KM i napęd na cztery koła. Zobacz zdjęcia z salonu samochodowego w Genewie.

1 2 3
STRONA 1 z 3