Ford - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Ford: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Ford

Ford e-Transit Custom

Ford E-Transit Custom, czyli nowy elektryczny Transit (9)

Ford E-Transit Custom jest kolejną elektryczną nowością po modelu E-Transit, którego produkcja rozpoczęła się w marcu tego roku. Auto wygląda atrakcyjnie i ma oferować 380 km zasięgu.

Taigo_Yaris_Puma

Volkswagen Taigo vs. Toyota Yaris Cross vs. Ford Puma: Maluchy mogą więcej - TEST (35)

Do coraz większej rodziny crossoverów dołączyła Toyota Yaris, dotąd jeden z typowych maluchów. Model z przydomkiem Cross mierzy się z również nowym Volkswagenem Taigo i z zadomowionym na rynku Fordem Pumą.

Defender_Explorer

Ford Explorer vs. Land Rover Defender: Waga bardzo ciężka - TEST (24)

Potężne SUV-y i terenówki sprawiają mnóstwo frajdy, a jeśli wyposaży się je w napęd hybrydowy, mogą okazać się wyborem i emocjonalnym, i rozsądnym. Czy tak jest, sprawdzamy w teście Forda Explorera i Land Rovera Defendera.

Ford Mustang California Special

Ford Mustang California Special. Kalifornijski klimat w Europie (13)

Ford wprowadza do Europy nową wersję specjalną Mustanga. Nazywa się California Special, jest oferowany wyłącznie jako kabriolet, a pod jego maską pracuje wyłącznie silnik V8.

Ford Ranger Raptor 2022

Ford Ranger Raptor ma V6 pod maską - oficjalna premiera (20)

Ford Ranger Raptor debiutuje w nowej odsłonie. Ma być lepszy od świetnego przecież poprzednika, a pod jego maskę trafi rasowo brzmiący i mocny benzynowy silnik V6.

Ford Puma ST

Ford Puma ST: crossover z pazurem – TEST (29)

Ford Puma ST może wreszcie godnie nosić nazwę odziedziczoną po zgrabnym coupe sprzed 25 lat, a co więcej, jest od niego pod każdym względem lepszy. W teście 200-konna Puma ST od Ford Performance.

Ford Bronco Everglades

Ford Bronco Everglades: w sam raz na duże błoto (20)

Ford Bronco Everglades to najnowsza propozycja producenta, powiększająca rodzinę nowego terenowego modelu. Niestety auto nie jest u nas dostępne, ale popatrzeć zawsze warto.

Ford Bronco Pope Francis Center First Edition 2021

Ford Bronco dla papieża (17)

Ford wyprodukowanego w jednym egzemplarzu Bronco przeznacza na aukcję Barrett-Jackson, aby wesprzeć Centrum Papieża Franciszka w Detroit. Samochód jest bezpośrednim nawiązaniem do papamobile z 1979 roku, czyli białego Forda Bronco, którym polski papież Jan Paweł II poruszał się podczas pielgrzymki w USA.

Ford Ranger

Ford Ranger: W wilczej skórze - TEST (8)

Ford Ranger numer trzy wchodzi w ostatni rok produkcji. Na końcowej prostej pojawia się z nowymi pakietami wyposażenia.

REKLAMA
1 2 3 ... 34
STRONA 1 z 34