Ford - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Ford: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Ford

Ford Bronco Pope Francis Center First Edition 2021

Ford Bronco dla papieża (17)

Ford wyprodukowanego w jednym egzemplarzu Bronco przeznacza na aukcję Barrett-Jackson, aby wesprzeć Centrum Papieża Franciszka w Detroit. Samochód jest bezpośrednim nawiązaniem do papamobile z 1979 roku, czyli białego Forda Bronco, którym polski papież Jan Paweł II poruszał się podczas pielgrzymki w USA.

Ford Ranger

Ford Ranger: W wilczej skórze - TEST (8)

Ford Ranger numer trzy wchodzi w ostatni rok produkcji. Na końcowej prostej pojawia się z nowymi pakietami wyposażenia.

BMW 7 - Schulte Design

Kalendarz nowości samochodowych 2022 (3)

Jeśli zamierzasz kupić nowy samochód, czekasz na nowy model lub chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem premier samochodów roku 2022.

Ford Mustang Mach-E GT w Polsce

Pierwsze Fordy Mustangi Mach-E GT już w Polsce (9)

Pierwsze egzemplarze najmocniejszej odmiany w pełni elektrycznego Mustanga Mach-E trafiły do klientów w Polsce. Auto przyspiesza do setki w 3,7 sekundy, a kosztuje 342 tys. złotych.

Sebastien Loeb w Fordzie Puma Hybrid Rally1

Hybrydowa era w WRC. Wielki powrót Loeba (6)

Nadchodzący rajdowy sezon mistrzostw świata WRC będzie ze wszech miar emocjonujący, jako że swój początek mieć będzie era hybrydowych napędów. Do tego na trasy powróci Sebastien Loeb.

Ford Puma ST,  Hyundai Kona, VW T-Roc

Ford Puma ST, Hyundai Kona i VW T-Roc: Szybki zestaw - TEST (26)

SUV-y klasy kompaktowej są w miejskim krajobrazie równie oczywiste jak przystanki autobusowe. Takie auta najczęściej wyposaża się w niezbyt mocne silniki, a jednak Ford Puma, Hyundai Kona i VW T-Roc istnieją też w ostrzejszych wersjach. Jeden z tych modeli poczyna sobie na drodze całkiem śmiało.

Pandamonium - Fiat Panda od M-Sportu

Pandamonium, czyli poczciwy Fiat Panda w rajdowej wersji (6)

Takie projekty wprost uwielbiamy. Pandamonium, bo tak nazywa się ten podobny do starego Fiata Pandy rajdowy potwór, powstał w garażu firmy M-Sport i kryje podzespoły rajdowej Fiesty R5.

FORD MUSTANG MACH-E GT

Ford Mustang Mach-E GT: Rumak na sterydach - TEST (7)

Mustang plus oznaczenie GT od dekad oznaczają u Forda pikantną mieszankę osiągów i stylu. Tak jest też w wypadku elektrycznego Forda Mustanga Mach-E GT. Przyspieszenie w 3,7 s do setki jest tego najlepszym i niejedynym dowodem.

Ford Ranger 2022

Nowy Ford Ranger – oficjalna premiera (20)

Ford Ranger nowej generacji debiutuje z nowym, bardziej masywnym wyglądem, praktycznymi rozwiązaniami i mocnym silnikiem Diesla V6. Pick-up otrzyma też nowoczesne multimedia.

REKLAMA
1 2 3 ... 34
STRONA 2 z 34