Ford - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Ford: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Ford

Następca Forda Mondeo - wizualizacja

Nowy Ford Mondeo – tak wygląda następca (7)

Następca obecnego Forda Mondeo nadchodzi i wiele wskazuje na to, że przyjmie kształt pokazanego niedawno Forda Evosa. Nie będzie jednak crossoverem, a pozostanie sedanem.

Skoda Kamiq Monte Carlo

10 najtańszych crossoverów do miasta – Ranking (10)

Popularność miejskich crossoverów rośnie niezwykle szybko i można się spodziewać, że z czasem zajmą miejsce klasycznych samochodów klasy B i C. Oto lista najtańszych crossoverów do miasta oferowanych na polskim rynku.

Ford S-Max

Używany Ford S-Max (od 2015) -Czy tylko świetnie jeździ? (6)

S-Max drugiej generacji to, tak jak poprzednik, model o sportowym zacięciu. Jest praktyczny, obszerny, niezawodny i ma doskonałe właściwości jezdne.

Ford F-100 Eluminator

Ford F-100 Eluminator z silnikiem Mustanga Mach-E (7)

Ford oferuje elektryczny napęd Mustanga Mach-E do wykorzystania w dowolnym projekcie. Na przykład takim, jak ten klasyczny Ford F-100 z 1978 roku.

Ford Mustang Mach 1

Ford Mustang Mach 1: Nie stanie się cud - TEST (32)

Nie musisz pędzić autostradą, nie musisz wciskać gazu do oporu, nie musisz ani się skupiać ani napinać, by czerpać przyjemność z jazdy Fordem Mustangiem Mach 1.

Ford Mustang Mach-E z rekordem zasięgu

Rekordowy zasięg elektrycznego Forda Mustanga Mach-E (2)

Jak daleko zajechać może na jednym ładowaniu elektryczny Ford Mustang Mach-E, którego zasięg, deklarowany przez producenta, wynosi 610 km? Okazuje się, że sporo dalej.

Ford Transit Custom Plug-in Hybrid

Ford Transit Custom z napędem plug-in hybrid (12)

Ford wprowadza do oferty model Transit Custom i jego pasażerską wersję Tourneo Custom z dość nietypowo rozwiązanym napędem hybrydowym typu plug-in.

Honda Civic

Najlepsze wnętrza nowych samochodów (10)

Amerykański magazyn Ward’s Auto opublikował wyniki corocznego rankingu na 10 najlepszych wnętrz samochodów. Oto lista zwycięzców.

Ford Focus facelift 2021

Ford Focus po face liftingu - istotne zmiany (22)

Ford pokazał Focusa po face liftingu. Oprócz nowego pasa przedniego auto zyskało ogromny ekran i nowy system łączności, a także rozbudowane układy bezpieczeństwa.

REKLAMA
1 ... 2 3 4 ... 34
STRONA 3 z 34