[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Ford GT - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford GT: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford GT

Lexus LC 500 - 5 faktów o modelu

Lexus LC 500 - 5 faktów o modelu (6)

Flagowe coupe Lexusa, to nowy rozdział w historii marki. Łączy w sobie zaawansowane technologie, świetne właściwości jezdne, emocjonujące osiągi z wysmakowanym i nowatorskim dizajnem. To prawdziwe GT z krwi i kości.

Ford GT

Ford GT '67 Heritage Edition – z Le Mans w tle (9)

Supersportowy samochód Forda w wyróżniającej się specjalnej edycji '67 Heritage Edition – na drogach zobaczymy go w 2018 roku. Oto garść detali o tej specjalnej wersji.

Kia, GT Stinger

Kia Stinger – najbardziej emocjonujący model Kii w historii? (9)

Wygląda świetnie, ma mocny silnik i napęd na tylne koła. W końcu Kia, którą naprawdę chciałbyś mieć? 

Ford GT

Ford GT na sprzedaż (4)

Na aukcji Russo and Steele's, która odbędzie się w styczniu w Arizonie pod młotek trafi pierwszy wyprodukowany egzemplarz Forda GT.

Ford GT - wyjątkowy egzemplarz na aukcji

Ford GT - wyjątkowy egzemplarz na aukcji (5)

W 2002 roku na rynku samochodów sportowych pojawił się nowy gracz - Ford GT. Rocznie produkowany tylko 250 sztuk tego modelu. Jeden z egzemplarzy Forda GT można zakupić na aukcji. To bardzo szczególna wersja Forda GT.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowy Ford GT

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowy Ford GT | galeria (7)

Choć swoją oficjalną premierę miał już w styczniu podczas targów w Detroit, w Genewie nowy Ford GT robił niemałe wrażenie.

Ford GT 2016

Ford GT: Jak wykrzesać 600 KM z V6 (7)

Desginem nawiązuje do auta wyścigowego z lat 60., ale to hiperauto reprezentuje nowoczesną technologię. Nowy Ford GT jest wykonany z karbonu, a pod maską pracuje silnik V6 o mocy 600 KM!

KTM X-BOW GT: less hardcore

KTM X-BOW GT: less hardcore (4)

Plotki o bardziej cywilizowanej wersji KTMa potwierdziły się – wkrótce na rynek trafi taka właśnie odmiana. Co sprawi, że będzie ona mniej hardcorowa od poprzednich?

Hennessey Venom GT - 0-300 km/h na filmie

Hennessey Venom GT - 0-300 km/h na filmie (3)

Po tym filmiku będziecie wiedzieć jak wygląda przyspieszenie od 0 do 300 km/h w najszybszym aucie na świecie.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA