[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Ford Kuga - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Kuga: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Kuga

Ford Kuga

Ford Kuga i Renault Koleos: Nowe grzędy (6)

Segment crossoverów zaczyna rosnąć. Na nowe grzędy chcą usiąść Ford Kuga i Renault Koleos.

SUV-y kontra kombi

SUV-y kontra kombi cz.1 - Ford Focus vs Kuga i Honda CR-V vs Civic (13)

Do SUV-ów lepiej się wsiada, wygodniej siedzi i więcej widzi. Ale są droższe od "kombiaków". Które więc są lepsze? Sprawdzamy to na podstawie 4 par. W pierwszej części Ford Focus Turnier vs Kuga oraz Honda CR-V vs Civic Tourer.

Korea vs. reszta świata: Wychodzą przed szereg

Korea vs. reszta świata: Wychodzą przed szereg (24)

Jeszcze niecałe 10 lat temu były na marginesie. Dziś koreańskie modele, jak np. Kia Sportage, zaczynają dominować w sprzedaży. Na ile Korea dogoniła już świat? A może przegoniła? Sprawdzamy na przykładzie czterech par aut. 

Nowy Ford Kuga i Toyota RAV4 kontra Kia Sportage: różne charaktery

Nowy Ford Kuga i Toyota RAV4 kontra Kia Sportage: różne charaktery (22)

Chociaż są autami tego samego gatunku, mocno się między sobą różnią. Cztery koła, silnik, dach i lusterka mają niby rozmieszczone tak samo, jednak charakter to zupełnie inna sprawa.

Ford Kuga II: Multitalent

Ford Kuga II: Multitalent (12)

Ma aparycję i umiejętności SUV-a, przestronność vana i zwinność kompaktu. Co jeszcze potrafi Kuga II generacji? W teście sprawdzamy wersję Titanium z 2-litrowym turbodieslem o mocy 163 KM, napędem 4x4 i mechaniczną skrzynią biegów.

Ford Kuga 2012

Nowy Ford Kuga wjeżdża do polskich salonów (4)

Znamy już ceny nowej generacji Kugi – najtańsza kosztuje przynajmniej 95 900 złotych.

Ford Kuga 2012

Ford Kuga 2013 - szybka zmiana (6)

Auto dynamiczne i świetnie sprawujące się na asfalcie, ale ciasne – grymasiło wielu użytkowników Kugi pierwszej generacji.

REKLAMA
REKLAMA