[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Ford Mondeo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Mondeo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Mondeo

Ford Mondeo Vignale - w stronę luksusu

Ford Mondeo Vignale - w stronę luksusu (6)

Vignale to u Forda najbardziej luksusowa odmiana modelu. Jako pierwsze w tej wersji zadebiutowało Mondeo.

Ford Fusion po liftingu zapowiada zmiany w Mondeo

Ford Fusion po liftingu zapowiada zmiany w Mondeo (10)

Na targach NAIAS Detroit Motor Show 2016 Ford zaprezentował światu facelifting Forda Fusiona. Auto debiutuje również z nową jednostką V6 EcoBoost. Sprawdź, czy nowy Fusion to zapowiedź mocnej wersji europejskiego Mondeo?

Używany Ford Mondeo III: Rozsądny wybór

Używany Ford Mondeo III: Rozsądny wybór (5)

Ford Mondeo to obok Passata król Polskich szos. Podpowiadamy którą wersję najlepiej wybrać, jeśli planujesz zakup Mondeo III generacji. 

Porównanie Ford Mondeo, VW Passat i Audi A4:

Mondeo, Passat i Audi A4: Porównanie kombi klasy średniej (19)

W szranki stają trzy kombi klasy średniej. Debiutanci, czyli Passat i Mondeo chcą wkroczyć w segment premium. Żeby sprawdzić, czy ta sztuka im się uda zestawiliśmy je ze starym wyjadaczem, czyli Audi A4 Avant.

Ford Mondeo: Czy to już czas facelifting?

Ford Mondeo: Czy to już czas facelifting? (3)

Ford Mondeo Vignale

Ford Mondeo Vignale: Luksus w rozsądnej cenie (9)

Ford już od jakiegoś zapowiadał wprowadzenie luksusowej odmiany swoich modeli. Jako pierwszy na świat przyszedł Ford Mondeo Vignale.

Test nowego Forda Mondeo: Czy będzie najlepszy w swojej klasie?

Test nowego Forda Mondeo: Czy będzie najlepszy w swojej klasie? (12)

Po dwóch latach podbijania amerykańskiego rynku nowy Ford Mondeo trafił także na stary kontynent. Jedno z pytań jakie chodzą nam po głowie, to czy będzie lepszy od swojego rywala, Passata? 

Ford Mondeo: Czarny koń w swoim segmencie

Ford Mondeo: Czarny koń w swoim segmencie (11)

Ford Mondeo od momentu pojawienia się na rynku 21 lat temu jest jednym z najważniejszych aut w swojej klasie. Wchodząca właśnie na rynek europejski najnowsza generacja prawdopodobnie utrzyma tą dobrą passę.

Ford Mondeo III (Mk IV)

Używany Ford Mondeo Mk IV: Duży, zwinny i niedrogi (6)

Mondeo obecnej generacji (Mk IV) kontynuuje najlepsze tradycje marki, jeśli chodzi o właściwości jezdne. Poza tym jest dobrze wykonane i kosztuje mniej niż rywale, np. VW Passat czy Opel Insignia.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA