Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ford Mondeo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Mondeo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Mondeo

Używany Ford Mondeo III: Rozsądny wybór

Używany Ford Mondeo III: Rozsądny wybór (5)

Ford Mondeo to obok Passata król Polskich szos. Podpowiadamy którą wersję najlepiej wybrać, jeśli planujesz zakup Mondeo III generacji. 

Ford Mondeo: Czy to już czas facelifting?

Ford Mondeo: Czy to już czas facelifting? (3)

Ford Mondeo Vignale

Ford Mondeo Vignale: Luksus w rozsądnej cenie (9)

Ford już od jakiegoś zapowiadał wprowadzenie luksusowej odmiany swoich modeli. Jako pierwszy na świat przyszedł Ford Mondeo Vignale.

Ford Mondeo: Czarny koń w swoim segmencie

Ford Mondeo: Czarny koń w swoim segmencie (11)

Ford Mondeo od momentu pojawienia się na rynku 21 lat temu jest jednym z najważniejszych aut w swojej klasie. Wchodząca właśnie na rynek europejski najnowsza generacja prawdopodobnie utrzyma tą dobrą passę.

Ford Mondeo III (Mk IV)

Używany Ford Mondeo Mk IV: Duży, zwinny i niedrogi (6)

Mondeo obecnej generacji (Mk IV) kontynuuje najlepsze tradycje marki, jeśli chodzi o właściwości jezdne. Poza tym jest dobrze wykonane i kosztuje mniej niż rywale, np. VW Passat czy Opel Insignia.

Używane: VW Passat czy Ford Mondeo

Używane: VW Passat czy Ford Mondeo? (12)

W testach i porównaniach nowych aut pojawiają się u nas kilka razy w roku. Ford Mondeo kontra VW Passat, tym razem na ringu aut używanych.

Ford Mondeo, Opel Insignia, Peugeot 508, VW Passat: duże auta teraz taniej!

Ford Mondeo, Opel Insignia, Peugeot 508, VW Passat: duże auta teraz taniej! (23)

Duże, przestronne, reprezentacyjne auta wcale nie muszą kosztować majątku i mieć diesla pod maską. Właśnie teraz warto kupić atrakcyjnie wycenione limuzyny napędzane benzyną.

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi (24)

Nowa Mazda 6 chce zakasować skostniałe towarzystwo, i to nie tylko udaną stylistyką. Ale rywale stają do meczu w dobrej formie, zwłaszcza ci w wersjach z mocnymi dieslami.