[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ford Mondeo - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Ford Mondeo. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Ford Mondeo. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Ford Mondeo

Ford Modeno 2.2 TDCi Titanium X Test 21 kwietnia 2008, 13:47

Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium X – Bumerang

Ford Mondeo przeszedł już w naszej redakcji wiele porównań i testów, z długodystansowym włącznie, ale wciąż do nas wraca. Niedawno zadebiutował z nowym silnikiem i w nowej wersji wyposażenia - 2.2 TDCi Titanium X.

Ford Mondeo i BMW 320d Testy porównawcze 4 stycznia 2008, 11:53

Każdy po swojemu

Tego porównania nie da się uniknąć. Dwa razy klasa średnia, dwa razy turbodiesel, dwa razy dynamiczne aspiracje. Ford Mondeo 2.0 TDCi kontra BMW 320d, czyli atak Forda na szczyt klasy średniej.

Ford Mondeo Pierwsza jazda 26 października 2007, 11:55

W nowym ciele...

Jeżeli Ford Mondeo jeździ przynajmniej tak dobrze jak wygląda, konkurenci nie będą mieli z nim lekkiego życia - pomyśleliśmy wsiadając po raz pierwszy do auta. Wysiadając już wiedzieliśmy, że Avensis, Passat i spółka nie zaznają spokoju.

Ford Mondeo Testy długodystansowe 7 czerwca 2007, 11:35

Plamki na honorze

Tak podsumowaliśmy test Forda Mondeo na dystansie 50 000 km, zakończony przez naszą redakcję w 2003 r. Mondeo okazało się trwałe, jedynie awarie mniej ważnych elementów nieco psuły wizerunek tego modelu.

Używany Ford Mondeo Testy samochodów używanych 29 sierpnia 2005, 08:52

Używany Ford Mondeo III

Po swoim poprzedniku odziedziczył niewiele - prawdę mówiąc, tylko imię: Mondeo.

Avensis, Mondeo i Laguna Testy porównawcze 3 grudnia 2003, 15:08

Avensis, Mondeo i Laguna – Pojedynek na szczycie

Chociaż kosztują trzy razy tyle co auta najmniejsze, samochody klasy średniej są u nas tak samo popularne. Wśród nich największe wzięcie ma Toyota Avensis, za nią plasują się Ford Mondeo i Renault Laguna. Czy taka kolejność powtórzy się w naszym teście porównawczym?

Ford Mondeo Pierwsza jazda 3 listopada 2003, 13:29

Ford Mondeo - Skuteczna kuracja

Ford Mondeo został odmłodzony. Jednak ci, którzy wcześniej kupili ten model nie muszą rwać włosów z głowy. Tylko wyćwiczone oko potrafi zauważyć różnice w wyglądzie. Zastosowane zmiany mają dodać autu prestiżu.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA