[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ford Mondeo - Wiadomości

Informacje o samochodach Ford Mondeo: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Ford Mondeo, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Ford Mondeo. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Ford Mondeo

Ford Mondeo Hybrid Wagon – premiera w 2019 roku Wydarzenia 17 października 2018, 15:28

Ford Mondeo Hybrid Wagon – premiera w 2019 roku

W przyszłym roku Ford wprowadzi na rynek nową generację hybrydowych modeli Mondeo - w tym po raz pierwszy Mondeo Hybrid kombi.

Ford Fusion po liftingu zapowiada zmiany w Mondeo Wydarzenia 11 stycznia 2016, 12:45

Ford Fusion po liftingu zapowiada zmiany w Mondeo

Na targach NAIAS Detroit Motor Show 2016 Ford zaprezentował światu facelifting Forda Fusiona. Auto debiutuje również z nową jednostką V6 EcoBoost. Sprawdź, czy nowy Fusion to zapowiedź mocnej wersji europejskiego Mondeo?

Facelifting Mondeo? Ameryka znów pierwsza Wydarzenia 18 sierpnia 2015, 10:18

Facelifting Mondeo? Ameryka znów pierwsza

W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające lekko zmodyfikowane Mondeo, znane w USA jako Fusion. Czy Amerykanie znów pierwsi dostaną cenionego w Europie Forda? 

Ford Mondeo: Czy to już czas facelifting? Wydarzenia 25 kwietnia 2015, 10:00

Ford Mondeo: Czy to już czas facelifting?

W Europie jeszcze się dobrze nie zadomowił, a w Detroit już przyłapano zamaskowany egzemplarz zwiastujący facelifting. Czy Amerykanom już "przejadł" się aktualny Ford Mondeo?

Ford Mondeo Vignale Wydarzenia 20 kwietnia 2015, 09:42

Ford Mondeo Vignale: Luksus w rozsądnej cenie

Ford już od jakiegoś zapowiadał wprowadzenie luksusowej odmiany swoich modeli. Jako pierwszy na świat przyszedł Ford Mondeo Vignale.

VW Passat Euro NCAP Wydarzenia 4 grudnia 2014, 12:17

Kolejni rozbitkowie Euro NCAP - m.in. Passat, Mondeo, Corsa

Ledwo trafiły do salonów, a już zostały rozwalone. Spece od rozbijania aut, Euro NCAP, sprawdzili bezpieczeństwo 12 modeli: Dacii Logan MCV, Forda Mondeo, Kii Sorento, Land Rovera Discovery Sport, Lexusa NX, Mini Coopera, Opla Corsy, Porsche Macana, nowe Smarty, Subaru Outback i VW Passata.

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi Testy porównawcze 29 marca 2013, 13:38

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi

Nowa Mazda 6 chce zakasować skostniałe towarzystwo, i to nie tylko udaną stylistyką. Ale rywale stają do meczu w dobrej formie, zwłaszcza ci w wersjach z mocnymi dieslami.

Ford Mondeo Wydarzenia 6 września 2012, 17:18

Nowe Mondeo z maluśkim silnikiem

Ford pokazał kolejną generację Mondeo. Jak będzie wyglądał wiedzieliśmy od dawna, ale ten silnik...

Ford Mondeo 2013 Wydarzenia 29 lutego 2012, 10:18

Ford Mondeo – pokolenie numer 4

Jego nazwa pochodzi od francuskiego słowa „świat". I oto światowa premiera - jeden z najpopularniejszych modeli w klasie średniej, czyli Ford Mondeo.

2012 Ford Mondeo Wydarzenia 12 października 2011, 13:31

Nadchodzi najpiękniejsze Mondeo wszechczasów?

Ford szykuje na przyszły rok bardzo ważną premierę - pokaże nowe Mondeo. I zanosi się, że będzie to najpiękniejsze Mondeo jakie powstało.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA