Ford Mustang - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Mustang: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Mustang

Ford Mustang Mach 1

Ford Mustang Mach 1: Nie stanie się cud - TEST (32)

Nie musisz pędzić autostradą, nie musisz wciskać gazu do oporu, nie musisz ani się skupiać ani napinać, by czerpać przyjemność z jazdy Fordem Mustangiem Mach 1.

BMW M5 CS

Perełki prosto z salonu. Te auta są współczesnymi klasykami (7)

Klasyk kojarzy nam się z zabytkowym autem na żółtych tablicach. Tymczasem są też na rynku modele nowe, prosto z salonu, które już na starcie nazwać można współczesnymi klasykami.

Ford Mustang Mach 1

Ford Mustang Mach 1 wyjeżdża na drogi (15)

Ford Mustang Mach 1 powrócił w wielkim stylu. Teraz ten supersportowy model, noszący legendarną nazwę, trafia do pierwszych klientów. W Polsce kosztuje od 283 tys. złotych.

Spiesz się – te auta znikają z rynku

To ostatni moment by, kupić te samochody – TOP 10 (11)

Ciągle zaostrzane normy emisji spalin sprawiają, że z rynku co rusz znikają kolejne wyjątkowe samochody. Oto, naszym zdaniem, najciekawsze modele, które warto kupić właśnie dziś, bo za jakiś czas może to być już niemożliwe.

Audi R8, Ford Mustang, Mazda MX-5, Porsche 718 Cayman

Audi R8 vs. Ford Mustang vs. Mazda MX-5 vs. Porsche Cayman: Auta z silnikami wolnossącymi: - TEST (21)

Chociaż od lat wieszczy się im rychły koniec, silniki wolnossące jakoś nie chcą wyginąć. Audi R8, Ford Mustang, Mazda MX-5 i Porsche Cayman to cztery modele, których jednostki nabierają powietrza bez pomocy sprężarki. Mają od czterech do dziesięciu cylindrów.

Ford Mustang Mach 1

Ford Mustang Mach 1 w Polsce – ile kosztuje? (12)

Ford Mustang Mach 1 powrócił w wielkim stylu. Teraz ten supersportowy model, noszący legendarną nazwę, jest już dostępny w Polsce. Znamy jego ceny.

Ford Mustang Mach 1

Ford Mustang Mach 1 – powrót legendy (15)

Ford Mustang Mach 1 to powrót do oznaczenia stosowanego już w przeszłości dla modeli wykazujących ponadprzeciętne możliwości. Auto zadebiutowało podczas imprezy Goodwood SpeedWeek.

Mustang Shelby GT500

Mustang Shelby GT500 - Ziemia drży (9)

Kalifornia, 770-konny Ford Mustang, 106 kilometrów górskiej drogi, do tego odrobina artystycznej twórczości. Jak się to wszystko składa? Całkiem nieźle.

Silnik V8 Lexusa

TOP5: rasowe coupe z wolnossącym V8 (6)

Silniki V8 pozbawione turbodoładowania to już dziś wymierający gatunek. Na rynku wciąż jest jednak kilka propozycji dla koneserów wolnossących, rasowych coupe.

REKLAMA
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA