Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ford Mustang - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ford Mustang: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ford Mustang

Ford Mustang

Ford Mustang - face lifting i 10-biegowa skrzynia (10)

Flagowy model Forda przeszedł face lifting. Samochód zyskał nowy przód oraz stracił jeden z silników. A do tego auto ma nową skrzynię biegów.

Ford Mustang GTT

Ford Mustang GTT - szok! Prawie jak Ford GT (6)

Firma "Zero to 60 Desing" zbudowała bardzo ciekawego Forda Mustanga GT. Amerykański tuner przygotował radykalny body kit i wzmocnił 5-litrowy silnik.

Ford Shelby GT-H

Ford Shelby GT-H - tylko do wynajęcia (8)

Ford podpisał umowę z wypożyczalnią aut Hertz i przygotował specjalną ofertę z okazji 50-lecia programu “Rent-A-Racer”. Teraz można wypożyczyć sobie mocarnego Shelby GT-H.

Ford Mustang V8

Ben Collins chwali nowego Forda Mustanga (5)

Poprzedni Stig, Ben Collins bardzo pochwalił nowego Forda Mustanga. Auto tak mu się spodobało, że postanowił wziąć je do udziału w nowym filmie "Ben Collins: Stunt Driver".

Pierwsza jazda Ford Mustang V8

Ford Mustang V8: Konie w galopie (8)

Ford Mustang po raz pierwszy oficjalnie zawitał do Europy. To auto spełnia marzenia tych, którzy zawsze chcieli mieć piękne i szybkie auto, potocznie zwane sportowym, choć Mustang to klasyczne GT. Zobacz, pierwsze wrażenia z jazdy wersją z jedynie słusznym, 5-litrowym V8.

Ford Mustang GT350 Shelby

Ford Mustang w Polsce: Wszystkie generacje (7)

Legenda, nie tylko amerykańskiej motoryzacji oficjalnie debiutuje w Polsce. Z tej okazji prezentujemy wszystkie generacje Forda Mustanga, jakie powstały na przestrzeni ponad pięciu dekad.

BMW 1M vs BMW M3 E30

Top 10: Stare kontra nowe (10)

Na świecie przez lata pojawiło się wiele kultowych samochodów. Zebraliśmy 10 naszym zdaniem najciekawszych i zestawiliśmy je z ich nowoczesnymi odpowiednikami. Stare kontra nowe.

Ford Mustang GT350 Shelby

Ford Mustang GT350 Shelby (8)

Wprawdzie nie tak mocny jak ten Kena Blocka, ale ponad 500 KM to też niemało. Ford Mustang GT350 Shelby powraca.

Gymhana 7 Ken Block

Gymkhana 7 z Kenem Blockiem już jest! (5)

Też Fordem, ale tym razem Mustangiem, szalał Ken Block po ulicach Los Angeles. Zobaczcie niesamowity filmik!

STRONA 1 z 2