Ford Puma

Ford Puma

Testy samochodów Ford Puma

Taigo_Yaris_Puma Testy porównawcze 14 maja 2022, 06:00

Volkswagen Taigo vs. Toyota Yaris Cross vs. Ford Puma: Maluchy mogą więcej - TEST

Do coraz większej rodziny crossoverów dołączyła Toyota Yaris, dotąd jeden z typowych maluchów. Model z przydomkiem Cross mierzy się z również nowym Volkswagenem Taigo i z zadomowionym na rynku Fordem Pumą.

Ford Puma ST,  Hyundai Kona, VW T-Roc Testy porównawcze 2 kwietnia 2022, 06:00

Ford Puma ST, Hyundai Kona i VW T-Roc: Szybki zestaw - TEST

SUV-y klasy kompaktowej są w miejskim krajobrazie równie oczywiste jak przystanki autobusowe. Takie auta najczęściej wyposaża się w niezbyt mocne silniki, a jednak Ford Puma, Hyundai Kona i VW T-Roc istnieją też w ostrzejszych wersjach. Jeden z tych modeli poczyna sobie na drodze całkiem śmiało.

Ford Puma ST Test 16 lutego 2022, 06:00

Ford Puma ST: crossover z pazurem – TEST

Ford Puma ST może wreszcie godnie nosić nazwę odziedziczoną po zgrabnym coupe sprzed 25 lat, a co więcej, jest od niego pod każdym względem lepszy. W teście 200-konna Puma ST od Ford Performance.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Ford Puma

Sebastien Loeb w Fordzie Puma Hybrid Rally1 Wydarzenia 21 grudnia 2021, 16:23

Hybrydowa era w WRC. Wielki powrót Loeba

Nadchodzący rajdowy sezon mistrzostw świata WRC będzie ze wszech miar emocjonujący, jako że swój początek mieć będzie era hybrydowych napędów. Do tego na trasy powróci Sebastien Loeb.

Skoda Kamiq Monte Carlo Wydarzenia 14 listopada 2021, 06:00

10 najtańszych crossoverów do miasta – Ranking

Popularność miejskich crossoverów rośnie niezwykle szybko i można się spodziewać, że z czasem zajmą miejsce klasycznych samochodów klasy B i C. Oto lista najtańszych crossoverów do miasta oferowanych na polskim rynku.

Ford Puma Rally1 WRC Prototype Wydarzenia 9 lipca 2021, 06:00

Ford Puma Rally1 WRC – nowa hybrydowa rajdówka

M-Sport Ford World Rally Team prezentuje nową, hybrydową Pumę Rally1, która od 2022 roku będzie rywalizowała w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA i zastąpi Fiestę WRC.