[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Ford Ranger - Wiadomości

Informacje o samochodach Ford Ranger: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Ford Ranger, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Ford Ranger. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Ford Ranger

Ford Ranger Raptor 2018 Wydarzenia 22 sierpnia 2018, 08:44

Ford Ranger Raptor - premiera europejskiej wersji

Ford zapowiedział niedawno nadejście wyczynowego modelu, którego premiera miała odbyć się podczas targów Gamescom. Teraz wiadomo już, że samochodem tym jest Ford Ranger Raptor. Wiemy już co nieco o tym rasowym pick-upie.

Ford Ranger Black Edition Wydarzenia 30 stycznia 2018, 13:09

Ford Ranger Black Edition

Ford zaprezentował specjalną wersję Forda Rangera Black Edition. Prezentacja miała miejsce w surowym rejonie koła podbiegunowego.

Ford Ranger VR46 Wydarzenia 3 sierpnia 2017, 14:03

Ford Ranger VR46 podrasowany przez Carlex Design

Sygnowany nazwiskiem motocyklowego mistrza Valentino Rossiego Ford Ranger może pochwalić się... polskim wnętrzem. Od Carlex Design.

Ford Ranger facelifting Wydarzenia 12 września 2015, 14:46

Ford Ranger przechodzi facelifting - Targi Frankfurt 2015

Odświeżony Ford Ranger debiutuje na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Oprócz zmienionego wyglądu nowy model jest też przyjaźniejszy środowisku.

Ford w Rajdzie Dakar: to już pewne! Wydarzenia 30 lipca 2013, 15:07

Ford w Rajdzie Dakar: to już pewne!

W 2014 roku w Rajdzie Dakar wystartuje załoga Forda w dwóch specjalnie przygotowanych Rangerach.

Ford, Ranger Wydarzenia 15 października 2010, 08:21

Ford Ranger – premiera kolejnej generacji

Podczas trwającego w Sydney Australian International Motor Show Ford zaprezentował kolejną generację pick-upa, który ma trafić do sprzedaży na 180 rynków świata.

Ford Ranger z nowym obliczem Wydarzenia 19 lutego 2009, 09:57

Ford Ranger z nowym obliczem

Auto, którego koncept pokazany był w Tajlandii, jest gotowy do walki o europejskiego klienta. Oto Ford Ranger po zmianach!

REKLAMA
REKLAMA