Ford - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych marki Ford. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów marki Ford. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów marki Ford

Taigo_Yaris_Puma Testy porównawcze 14 maja 2022, 06:00

Volkswagen Taigo vs. Toyota Yaris Cross vs. Ford Puma: Maluchy mogą więcej - TEST

Do coraz większej rodziny crossoverów dołączyła Toyota Yaris, dotąd jeden z typowych maluchów. Model z przydomkiem Cross mierzy się z również nowym Volkswagenem Taigo i z zadomowionym na rynku Fordem Pumą.

Defender_Explorer Testy porównawcze 17 kwietnia 2022, 14:00

Ford Explorer vs. Land Rover Defender: Waga bardzo ciężka - TEST

Potężne SUV-y i terenówki sprawiają mnóstwo frajdy, a jeśli wyposaży się je w napęd hybrydowy, mogą okazać się wyborem i emocjonalnym, i rozsądnym. Czy tak jest, sprawdzamy w teście Forda Explorera i Land Rovera Defendera.

Ford Puma ST,  Hyundai Kona, VW T-Roc Testy porównawcze 2 kwietnia 2022, 06:00

Ford Puma ST, Hyundai Kona i VW T-Roc: Szybki zestaw - TEST

SUV-y klasy kompaktowej są w miejskim krajobrazie równie oczywiste jak przystanki autobusowe. Takie auta najczęściej wyposaża się w niezbyt mocne silniki, a jednak Ford Puma, Hyundai Kona i VW T-Roc istnieją też w ostrzejszych wersjach. Jeden z tych modeli poczyna sobie na drodze całkiem śmiało.

Ford Ranger Pierwsza jazda 23 marca 2022, 16:00

Ford Ranger: W wilczej skórze - TEST

Ford Ranger numer trzy wchodzi w ostatni rok produkcji. Na końcowej prostej pojawia się z nowymi pakietami wyposażenia.

Ford Puma ST Test 16 lutego 2022, 06:00

Ford Puma ST: crossover z pazurem – TEST

Ford Puma ST może wreszcie godnie nosić nazwę odziedziczoną po zgrabnym coupe sprzed 25 lat, a co więcej, jest od niego pod każdym względem lepszy. W teście 200-konna Puma ST od Ford Performance.

FORD MUSTANG MACH-E GT Pierwsza jazda 25 grudnia 2021, 06:00

Ford Mustang Mach-E GT: Rumak na sterydach - TEST

Mustang plus oznaczenie GT od dekad oznaczają u Forda pikantną mieszankę osiągów i stylu. Tak jest też w wypadku elektrycznego Forda Mustanga Mach-E GT. Przyspieszenie w 3,7 s do setki jest tego najlepszym i niejedynym dowodem.

Ford S-Max Testy samochodów używanych 19 grudnia 2021, 15:00

Używany Ford S-Max (od 2015) -Czy tylko świetnie jeździ?

S-Max drugiej generacji to, tak jak poprzednik, model o sportowym zacięciu. Jest praktyczny, obszerny, niezawodny i ma doskonałe właściwości jezdne.

Ford Mustang Mach 1 Testy 20 listopada 2021, 06:00

Ford Mustang Mach 1: Nie stanie się cud - TEST

Nie musisz pędzić autostradą, nie musisz wciskać gazu do oporu, nie musisz ani się skupiać ani napinać, by czerpać przyjemność z jazdy Fordem Mustangiem Mach 1.

Mustang Mach-E GT Pierwsza jazda 11 października 2021, 12:00

Ford Mustang Mach-E GT - Historia Forda pisana od nowa

Z przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 3,7 s elektryczny Ford Mustang Mach-E GT zasługuje na miano najszybciej przyspieszającego, pięciomiejscowego modelu Forda, który dotychczas był oferowany w Europie. Jeździliśmy wersją GT elektrycznego Mustanga blisko miesiąc przed innymi.

Ranger, Gladiator, Hilux Porównanie 28 sierpnia 2021, 06:00

Ford Ranger Raptor, kontra Jeep Gladiator i Toyota Hilux: Nie sama pracą - TEST

Jeden rodzaj nadwozia, trzy różne charaktery. Zabieramy na asfalt i wertepy pick-upy – Forda Rangera Raptora, łączącego styl off-roadowy i sportowy, Jeepa Gladiatora, który w imieniu Ameryki ma coś do udowodnienia w Europie, oraz Toyotę Hilux, czyli samochód-legendę.

REKLAMA
1 2 3 ... 19
STRONA 1 z 19