REKLAMA

Ford Transit

Forda Transita zaprezentowano po raz pierwszy w 1965 roku jako konkurencję dla VW Transportera. Powstał w niezliczonej ilości wersji i odmian. Dziś w sprzedaży jest już ósma generacja tego popularnego vana. Występuje w wersjach: Transit Courier jako najmniejsza odmiana vana, druga - Transit Connect w wersji L1 (z krótkim rozstawem osi) lub L2 (z długim rozstawem osi), Transit Custom, który zdobył tytuł Dostawczego Samochodu Roku 2013 i Nowy Transit jako największy van w ofercie. Występuje z silnikami benzynowymi 1.0 - 1.6 oraz dieslami 1.6 - 2.2.

Testy samochodów Ford Transit

Ford Transit Custom Nugget Pierwsza jazda 23 czerwca 2020, 07:00

Ford Transit Custom Nugget: pomysł na wakacje | TEST

Jak zaistnieć na rynku niewielkich kamperów? Stworzyć samochód pełen niekonwencjonalnych rozwiązań. Taki właśnie jest, zbudowany przez Forda i Westfalię, Transit Custom Nugget.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Ford Transit

Ford Transit o dmc 5 ton Wydarzenia 5 października 2020, 17:10

Ford Transit – najmocniejsza w historii wersja

Ford Transit w wersji o większej ładowności ma dopuszczalną masę aż 5 ton, przy ładowności netto nawet ponad 2,5 tony. To najwięcej w historii tego dostawczego modelu.

Ford Transit Custom Wydarzenia 4 sierpnia 2017, 09:16

Nowy Ford Transit Custom zaprezentowany

Ford zaprezentował nowego Transita Custom, który zyskał świeży wygląd i bogate wyposażenie. Zamówienia ruszą pod koniec roku.

Wyprodukowano już 7 milionów Transitów! Wydarzenia 24 czerwca 2013, 15:12

Wyprodukowano już 7 milionów Transitów!

Ford wyprodukował już 7 milionów egzemplarzy Transita, a licznik ciągle "bije".

REKLAMA