[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

FSO - Wiadomości

Informacje o samochodach marki FSO: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki FSO, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki FSO. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki FSO

Radykalny Polonez 4x4 na aukcji Wydarzenia 11 listopada 2015, 09:21

Radykalny Polonez 4x4 na aukcji

FSO Polonez to samochód, który rzadko pojawia się na drogach. Zazwyczaj spotykane egzemplarze są w bardzo kiepskim stanie. Jeśli jednak szukasz takiego auta, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą wersję - Polonez terenowy 4x4!

Reaktywacja fabryki FSO? Wydarzenia 1 kwietnia 2015, 09:00

Reaktywacja fabryki FSO?

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Jaguar i Land Rover biorą pod uwagę Polskę przy uruchomieniu nowej fabryki. Dzisiaj już wiadomo, że w grę wchodzi nie tyle budowa nowej fabryki, co przejęcie terenów po byłej FSO i uruchomienie produkcji w dawnych halach.

Tak się rozbija Poloneza Caro! Wydarzenia 18 marca 2013, 09:51

Tak się rozbija Poloneza Caro!

Tego filmu prawdopodobnie nie widzieliście, oto crash-test Poloneza Caro z 1993 roku.

FSO zatrzymuje produkcję do 22 czerwca Wydarzenia 8 maja 2009, 13:45

FSO zatrzymuje produkcję do 22 czerwca

Tak jak wcześniej zapowiadano, w ten czwartek przerwano produkcję w żerańskich zakładach FSO. Montaż samochodów zostanie wznowiony dopiero 22 czerwca.

Fabryka GM w Saragossie Wydarzenia 23 stycznia 2009, 12:25

Polskie fabryki też zwalniają!

Wiadomo już od pewnego czasu, że kryzys dotknął wiele polskich poddostawców z branży motoryzacyjnej. Jak donosi portal AutomotiveSuppliers.pl, zwalniają też „nasze" fabryki samochodów.

REKLAMA
REKLAMA