[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Gaz - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Gaz: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Gaz, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Gaz. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Gaz

Elektryczny, diesel, hybryda czy gaz? Finanse i prawo 23 grudnia 2014, 12:05

Elektryczny, diesel, hybryda czy gaz?

Samochód elektryczny, hybrydowy, zasilany „ropą” lub gazem – kiedy warto kupić auto inne niż z silnikiem benzynowym?

LPG, diesel, benzyna, czy hybryda? Sprawdzamy co pali najmniej Finanse i prawo 5 czerwca 2013, 10:00

LPG, diesel, benzyna, czy hybryda? Sprawdzamy co pali najmniej

Zastanawiasz się którym autem z jakim napędem najtaniej przejedziesz 100 km? Na przykładzie ośmiu modeli sprawdzamy co okaże się najtańszym źródłem napędu: gaz, diesel, benzyna czy może hybryda? 

Nowy auto motor i sport już w kioskach! do hitboxa 15 lutego 2013, 14:01

Nowy auto motor i sport już w kioskach!

Marcowy, liczący aż 156 stron numer "amis" już w sprzedaży! Dowiedz się już teraz, dlaczego warto wybrać się po niego do kiosku.

instalacja gazowa, LPG, gaz, autogaz Wydarzenia 22 grudnia 2010, 07:09

LPG zatankujesz sam

Nie ma już przeszkód dla wprowadzenia na stacjach paliw samoobsługowego tankowania LPG.

instalacja gazowa, LPG, gaz, autogaz Technika 5 listopada 2010, 09:22

Instalacje gazowe – pożytki z gazu

Dobra wiadomość dla posiadaczy nowoczesnych aut - zamontowanie instalacji gazowej jest teraz możliwe także w modelach z silnikiem benzynowym z bezpośrednim wtryskiem.

Dystrybutor z paliwem Wydarzenia 23 września 2010, 10:09

Na stacjach paliw drożeje autogaz

Aktualnie na światowych giełdach baryłka ropy naftowej nie może przebić granicy 80 dol., a ceny paliwa na rynkach międzynarodowych utrzymują się na poziomach nieznacznie odbiegającym od tych sprzed kilku czy kilkunastu dni.

Gazal 1 Wydarzenia 4 marca 2010, 10:13

Gazal 1 – efekt pracy arabskich studentów

Udział w projektowaniu tego oryginalnego SUV-a brało 55 studentów Uniwersytetu Króla Sauda w Rijadzie.

Dystrybutor z paliwem Wydarzenia 27 października 2009, 16:24

W tym tygodniu podrożał olej

W ostatnich dniach spadły jeszcze na polskich stacjach lekko ceny benzyn, zatrzymały się wzrosty autogazu, natomiast nieco podrożał olej napędowy. Na świecie przerwany został cykl wzrostów notowań ropy naftowej i paliw.

Audi RS4 w czasie bicia rekordu Wydarzenia 11 grudnia 2008, 17:55

Pojechało 327,5 km/h na… Trawie!

Specjalne, podrasowane Audi RS4, wyposażone w opony Dunlop SP Sport Maxx TT, pobiło rekord prędkości pojazdów napędzanych biogazem.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA