Honda Accord - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Honda Accord. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Honda Accord. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Honda Accord

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi Testy porównawcze 29 marca 2013, 13:38

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi

Nowa Mazda 6 chce zakasować skostniałe towarzystwo, i to nie tylko udaną stylistyką. Ale rywale stają do meczu w dobrej formie, zwłaszcza ci w wersjach z mocnymi dieslami.

Honda, Accord Pierwsza jazda 24 października 2011, 18:13

Honda Accord – na długą trasę

Trzy lata temu uznaliśmy, że nowy wówczas Accord nie ma większych wad. Czy odświeżony model jest jeszcze lepszy?

Honda Accord Tourer Pierwsza jazda 5 października 2008, 14:05

Honda Accord Tourer – Udana przemiana

Nie tylko dla fanów hondy. Podobnie jak sedan, zapewnia doskonałe właściwości jezdne i dobry komfort resorowania. Lecz możliwości przewozowe ma tylko przeciętne.

Honda Accord: Ulepszyć dobre Test 3 sierpnia 2008, 08:55

Honda Accord: Ulepszyć dobre

Honda swoim nowym Accordem chciałaby zaatakować segment premium. Sprawdzamy czy czerpiąc garściami z poprzednika ma szansę spełnić pokładane w niej nadzieje i pokonać klasowych rywali. 

Honda Accord i Opel Vectra Testy porównawcze 2 sierpnia 2008, 13:06

Honda Accord i Opel Vectra - Szybcy i tańsi

Honda Accord 2.2 i-CTDi i Opel Vectra 2.2 DTi, czyli dwóch takich, którzy - mimo że należą do tej samej klasy - mocno się różnią. Z zewnątrz i od wewnątrz, przyspieszeniem i wyposażeniem, silnikiem i cennikiem.

Honda Accord Tourer, Mazda 6 Kombi i Peugeot 407 SW Testy porównawcze 15 lipca 2008, 12:40

Honda Accord, Mazda 6 i Peugeot 407 SW - Jak działa kombi

Jeden ma normalny wygląd, drugi spełnia wymogi wzoru posła Lisaka a trzeci w reklamie rywalizuje z zabawkami. Oto Honda Accord Tourer, Mazda 6 Kombi i Peugeot 407 SW.

Honda Accord 2.4 i-VTEC Pierwsza jazda 30 kwietnia 2008, 11:26

Honda Accord 2.4 i-VTEC – Normy w górę

Już latem do salonów dealerskich w Europie trafią nowe Hondy Accord. Najpierw sedany z silnikami benzynowymi, nieco później Tourer z dieslem.

REKLAMA