Honda Civic

Historia tego modelu to przeszło 42 lata, aż tyle czasu na rynku spędził już ten znany wszystkim model. Honda Civic przez lata przechodziła swoiste metamorfozy- od sportowego auta, po co raz to bardziej ucywilizowany miejski kompakt. Jedna z przełomowych wersji Hondy Civic miała swoją premierę w 2006 roku, która reprezentuje wszystkie wcześniej wspomniane cechy. Najnowsza generacja (IX) jest dostępna w sprzedaży od stycznia 2011 roku.

Opinia eksperta

<p>Civic Tourer mimo całej swojej funkcjonalności pozostaje autem nie tylko do wożenia, daje też kierowcy mnóstwo przyjemności podczas jazdy.</p>

Civic Tourer mimo całej swojej funkcjonalności pozostaje autem nie tylko do wożenia, daje też kierowcy mnóstwo przyjemności podczas jazdy.

Michał Hutyra
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Honda Civic

Honda Civic Testy samochodów używanych 8 czerwca 2021, 10:35

Używana Honda Civic (2012-2017) - nieprzeciętnie trwała

Ze względu na wygląd Honda Civic numer 8 zyskała przydomek „UFO”, a dzięki swojej niezawodności jest uważana za wyjątkowo udany model. Jej następca okazał się jeszcze lepszy.

Honda Civic 1.6 i-DTEC Pierwsza jazda 7 lutego 2018, 10:54

Honda Civic 1,6 i-DTEC - niech żyje diesel!

Honda Civic ma nowego diesla. Jednostka 1,6 i-DTEC została ulepszona pod wieloma względami, a efekty zmian sprawdziliśmy podczas europejskiej prezentacji i jazd testowych na drogach Rzymu i okolic.

Używana Honda Civic Testy samochodów używanych 18 lutego 2015, 13:39

Używana Honda Civic "UFO": Z wyglądu wciąż młodsza

Rozglądasz się za używaną Hondą Civic, potocznie nazywaną "UFO"? Zobacz, jaką opinię o niej wystawił nasz ekspert i na co zwrócił uwagę.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Honda Civic

Honda Civic e:HEV 2022 Wydarzenia 24 marca 2022, 14:25

Honda Civic w wersji europejskiej tylko z hybrydą

Nowa generacja Hondy Civic trafi jesienią do sprzedaży w Europie i będzie u nas oferowana wyłącznie jako hybryda e:HEV. Producent ujawnił właśnie szczegóły dotyczące parametrów napędu.

Honda Civic Type R Maxa Verstappena Wydarzenia 22 grudnia 2021, 18:05

Honda Civic Type R mistrza Formuły 1 na sprzedaż

Max Verstappen, świeżo upieczony mistrz świata Formuły 1, sprzedaje swoją Hondę Civic Type R. Dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Honda Civic Si Wydarzenia 21 października 2021, 06:00

Honda Civic Si – w oczekiwaniu na Type R

Honda pokazała nową generację modelu Civic w sportowej wersji Si. Nie będzie ona co prawda dostępna u nas, a w USA, ale daje subtelny przedsmak tego, co reprezentować będzie Civic Type R.