REKLAMA

Honda Civic - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Honda Civic: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Honda Civic

Honda Civic Prototype

Honda Civic 11 – premiera nowej generacji (9)

Nowa Honda Civic XI została zaprezentowana w nocy naszego czasu na Twitchu. Póki co to wciąż prototyp, ale naszym zdaniem w niemal 100 proc. zgodny z modelem produkcyjnym.

Honda Civic Type R Limited Edition

Seryjna Honda Civic Type R z nowym rekordem (9)

Honda kontynuuje swój plan bicia rekordów najsłynniejszych torów modelem Civic Type R. Tym razem łupem padł tor Suzuka.

Honda Civic Type R Mugen

Honda Civic Type R Mugen – agresywny hot-hatch (7)

Honda Civic Type R jest piekielną maszyną, której 320 KM trafia na przednią oś i skutecznie ją napędza. Ale kiedy za Type R-a zabierze się Mugen, efekty robią jeszcze większe wrażenie.

Honda Civic Type R 2020

Honda Civic Type R po face liftingu (3)

Podczas salonu samochodowego w Tokio debiutuje Honda Civic Type R po face liftingu. Zmiany są kosmetyczne i nie dotyczą silnika.

Honda Civic Type R

Honda Civic Type R "Project P". Rasowy... pick-up (3)

Honda Civic Type R jest rasowym hot-hatchem i królową Północnej Pętli. Czy widzieliście już jej... dostawczą wersję?

Honda Civic i-DTEC

Nowa skrzynia biegów dla Hondy Civic Diesel (3)

Honda wzbogaca ofertę modelu Civic Diesel o nową automatyczną skrzynię biegów. Przekładnia ma aż dziewięć stopni i współpracuje z silnikiem 1,6 i-DTEC. Jest już dostępna w sprzedaży.

Honda Civic Type R z rekordem toru Silverstone

Honda Civic Type R z rekordem toru Silverstone (4)

Matt Neal, za kierownicą Hondy Civic Type R, ustanawia kolejny – trzeci już – rekord okrążenia toru, w ramach projektu Type R Challenge 2018. Tym razem chodzi o tor Silverstone.

Honda Civic Type R

Honda Type R Time Attack - Civic idzie po rekordy (4)

Honda planuje podbić kilka znanych torów wyścigowych, ustanawiając rekordy okrążenia za kierownicą nowej Hondy Civic Type R. W większości rekordy należą do... poprzedniego Civica Type R.

Honda Civic 1.6 i-DTEC

Honda Civic 1,6 i-DTEC - niech żyje diesel! (9)

Honda Civic ma nowego diesla. Jednostka 1,6 i-DTEC została ulepszona pod wieloma względami, a efekty zmian sprawdziliśmy podczas europejskiej prezentacji i jazd testowych na drogach Rzymu i okolic.

REKLAMA
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA