Honda CR-Z

Honda CR-Z jest usportowionym, małym coupe, posiadającym napęd hybrydowy. Produkowana od 2010 roku, delikatny face lifting Honda CR-Z przeszła w 2012 roku.

Testy samochodów Honda CR-Z

BMW, ActiveHybrid 7, Honda, CR-Z, Porsche, Cayenne, S Hybrid, Toyota, Auris HSD, Toyota, Prius Plug-in, VW, Polo BlueMotion Testy porównawcze 9 listopada 2010, 10:06

BMW, Honda, Porsche, 2x Toyota , VW – Eko koktajl

Być może z perspektywy naszej piaskownicy trudno w to uwierzyć, ale świat naprawdę kombinuje jak zmniejszyć zużycie paliwa. Oto, co samochody mają do powiedzenia w temacie „eko". Sześć najnowszych modeli.

Honda, CR-Z Pierwsza jazda 29 czerwca 2010, 08:53

Honda CR-Z – CR-X – reinkarnacja

CR-Z jest kolejnym wcieleniem modelu CR-X - małego sportowca, którego uwielbiali wszyscy miłośnicy samochodów Hondy. Czy zdobędzie serca młodych fanów V-teca?

Honda, CR-Z Pierwsza jazda 4 lutego 2010, 13:44

Honda CR-Z – gorzka pigułka?

Wielki comeback. CRX wraca po latach nieobecności. Tym razem nie jako bezkompromisowy sportowiec, tylko jako coupé potrafi ące przede wszystkim... oszczędzać paliwo. Czas pokaże, czy młodzież polubi hybrydową Hondę CR-Z tak bardzo, jak poprzednika.

Wiadomości dotyczące modelu Honda CR-Z

Facelifting Hondy CR-Z? Wydarzenia 26 sierpnia 2015, 09:08

Facelifting Hondy CR-Z?

Do sieci wyciekły zdjęcia pokazujące zmodyfikowaną Hondę CR-Z. Warto przyjrzeć się temu, co podbija świat, a nie zdobyło uznania Europejczyków.

Honda CR-Z powróci! Wydarzenia 26 marca 2015, 10:03

Honda CR-Z powróci!

Nie ma co się oszukiwać, Honda CR-Z była rynkową porażką. Trochę szkoda, bo choć niewiele w niej było sensu, to wyróżniała się na ulicy. Nowe wcielenia też ma się odróżniać, ale charakter ma mieć zupełnie inny. 

Honda CR-Z Mugen Wydarzenia 29 listopada 2011, 08:58

A jednak - doładowana benzyna w Hondzie

W przyszłym roku w salonach Hondy pojawi się CR-Z w wersji Mugen.