REKLAMA

Honda e - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Honda e: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Honda e

Honda e

Honda e: elektryczny maluch w cenie hot-hatcha (11)

Honda e to stylowy, miejski samochód z napędem elektrycznym, który wchodzi właśnie do sprzedaży w Polsce. Znamy jego cenę i, jak przystało na „elektryka”, tanio nie jest.

Honda e

Honda e - Ten pierwszy raz | TEST (4)

Z zewnątrz jakby retro, w środku nowoczesny, a jeździ jak małe GTI – Honda e pierwszy elektryczny model japońskiej marki ma wszystko, co trzeba, żeby się spodobać.

Volkswagen ID.3

TOP 5: najciekawsze elektryczne samochody (Frankfurt 2019) (6)

Tegoroczna edycja salonu samochodowego we Frankfurcie stoi pod znakiem elektrycznej rewolucji. Zobaczmy najciekawsze zapowiedzi samochodów na prąd.

Honda E (Frankfurt 2019)

Honda E (Frankfurt 2019) (5)

Honda E została oficjalnie zaprezentowana na salonie samochodowym we Frankfurcie. Auto otwiera nowy rozdział w historii marki.

Honda E - wersja produkcyjna

Honda E. Zdjęcia i dane techniczne (5)

Honda E została oficjalnie zaprezentowana. Jej wygląd znamy już dobrze, ale teraz producent ujawnił szczegóły dotyczące napędu i dostępnych wersji.

Honda E

Honda E. Znamy dane techniczne (5)

Honda potwierdziła niedawno nazwę dla nowego modelu elektrycznego. Teraz wiemy też, jaki silnik napędza Hondę E.

Honda e

Honda e z kamerami zamiast lusterek (2)

Honda potwierdziła nazwę swojego elektrycznego miejskiego modelu i zapowiada montaż kamer w miejscu lusterek. Co jeszcze wiemy o Hondzie e?

REKLAMA
REKLAMA