Honda - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Honda: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Honda

Honda Civic e:HEV 2022

Nowa Honda Civic w sprzedaży. Cena od 140 tys. złotych (11)

Nowa generacja Hondy Civic, dostępnej z hybrydowym napędem e:HEV, jest już dostępna w Polsce, a jej cena startuje od 139 900 zł. Co dostaniemy w zamian? Całkiem bogate wyposażenie.

Honda Civic Type R

Honda Civic Type R - Więcej mocy i ręczna skrzynia biegów (16)

Oto Civic Type R na rok 2023 to najmocniejszy samochód drogowy Hondy z oznaczeniem R jaki kiedykolwiek zbudowano. Ma 4-cylindrowy, 2-litrowy silnik, napęd na przednie koła oraz ręczną skrzynię biegów i nie korzysta z technologii hybrydowej. To hot hatch w starym stylu, ale jeszcze niewiele o nim wiadomo.

Honda CR-V 2022 (USA)

Nowa Honda CR-V – zmiana stylu (5)

Kolejna generacja Hondy CR-V pojawiła się właśnie w USA. Europa musi jeszcze chwilę zaczekać, ale to dobry moment, żeby przyjrzeć się nowemu wcieleniu popularnego SUV-a.

Honda Civic e:HEV 2022

Nowa Honda Civic wyceniona. Bez 140 tys. zł nie podchodź (10)

Honda podała cennik nowej generacji modelu Civic. Nie jest tanio, bo cena startuje od 139 900 złotych, ale warto pamiętać, że auto dostępne jest wyłącznie z napędem hybrydowym.

Honda Civic

Używana Honda Civic (2012-2017) - wyjątkowo trwała (14)

Honda Civic numer 9, czyli druga generacja „Ufo”, dzięki wyjątkowej trwałości i pojemnemu wnętrzu jest chętnie kupowana pomimo wysokich cen.

Honda ZR-V na rynek chiński

Honda ZR-V, czyli nowy SUV segmentu C (5)

Honda nieczęsto prezentuje zupełnie nowe modele, ale tym razem tak właśnie jest. Mówimy o Hondzie ZR-V, która już w 2023 roku pojawi się w sprzedaży w Europie.

Honda HR-V

Honda HR-V: Wyjechać z niszy - TEST (16)

Protoplasta był zbyt awangardowy, poprzednik nie zyskał popularności rywali. Co zatem ma do zaproponowania Honda HR-V trzeciej generacji, dostępna wyłącznie w wersji hybrydowej? Odpowiedź w teście.

Dacia Sandero Stepway w teście Euro NCAP

Nowe testy Euro NCAP. Jak wypadły Jogger, DS 4 i HR-V? (3)

Druga runda tegorocznych testów zderzeniowych Euro NCAP nie przyniosła pięciogwiazdkowych wyników, a jeden z modeli zdobył zaledwie jedną gwiazdkę. Oto wyniki.

now

Nowości roku 2022 na rynku SUV-ów i crossoverów (17)

Prezentujemy najciekawsze SUV-y i crossovery, które trafią na rynek w najbliższej przyszłości. Skoro obecnie największą popularnością cieszą się samochody o terenowym wyglądzie można się spodziewać, że będą to najbardziej oczekiwane nowości najbliższych lat.      

1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18