[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Honda Insight - Wiadomości

Informacje o samochodach Honda Insight: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Honda Insight, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Honda Insight. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Honda Insight

Honda, Insight, Sports Modulo Concept Wydarzenia 14 stycznia 2010, 09:03

Honda Insight Sports Modulo Concept – tuning hybrydy?

Japończycy próbują z Insighta zrobić groźnego, ulicznego ścigacza. „Show, but no go".

Honda P-NUT – koncept dla konceptu? Wydarzenia 3 grudnia 2009, 10:05

Honda P-NUT – koncept dla konceptu?

Podczas Auto Show w Los Angeles honda zaprezentowała koncept P-NUT - Miejskie auto oderwane od rzeczywistości.

Citroen C3 Wydarzenia 26 sierpnia 2009, 16:13

7 aut z pięcioma gwiazdkami!

Poznaliśmy kolejne wyniki testów zderzeniowych przeprowadzonych przez organizację Euro NCAP. Tym razem rozbitych zostało 8 aut, w tym dwa hybrydowe.

Honda Insight Wydarzenia 19 czerwca 2009, 10:20

Honda Insight na szczycie statystyk sprzedaży

Nowy gracz w klasie kompaktowych pojazdów hybrydowych, czyli Insight, może zaliczyć pierwsze miesiące sprzedaży do udanych.

Honda Insight Wydarzenia 8 czerwca 2009, 09:23

Honda Insight – debiut w Polsce

Honda wprowadza do sprzedaży w Polsce swoje najnowsze auto o nazwie Insight. Konkurent Toyoty Prius dostępny jest w cenie od 75 900 zł.

Honda Insight Mugen – oficjalny tuning Wydarzenia 9 lutego 2009, 11:28

Honda Insight Mugen – oficjalny tuning

Mugen, oficjalny tuner Hondy, zaprezentował Hondę Insight według własnej koncepcji.

Honda Insight Wydarzenia 4 grudnia 2008, 10:18

Insight oficjalnie!

Honda zaprezentowała pierwsze oficjalne zdjęcie hybrydowego Insighta.

Honda Insight Concept - bliski produkcji Wydarzenia 5 września 2008, 10:12

Honda Insight Concept - bliski produkcji

Paryż to miejsce prezentacji kolejnej hybrydowej Hondy - Insight. Pod względem stylistyki czerpie pełnymi garściami z modelu FCX Clarity.

REKLAMA
REKLAMA