[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Honda Jazz

Honda Jazz swój debiut zaliczyła w 2001 roku(przejmując imię poprzedniczki z lat osiemdziesiątych), odniosła przy tym wielki sukces. Funkcjonalność i prostota to główne cechy małego auta japońskiego, które najlepiej czuje się w mieście. W 2005 roku Honda Jazz przeszła face lifting. Trzecia generacja miała swój debiut w 2007 roku na targach w Tokio. od tamtej pory przeszła jedną modernizację- w 2011 roku. Czwarta odmiana była zaprezentowana na targach w Tokio w 2013 roku.

Opinia eksperta

Jak na auto z segmentu, w którym o popularności decyduje cena, Hondzie Jazz, mimo wielu praktycznych zalet, brakuje właśnie atrakcyjnej ceny. Przestronne wnętrze, bogate wyposażenie oraz dobry komfort podróżowania konkurenci potrafią zaoferować dużo taniej.

Maciej Ziemek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Honda Jazz

Honda Jazz Dynamic 1.5 i-VTEC Pierwsza jazda 7 lutego 2018, 10:54

Honda Jazz Dynamic 1,5 i-VTEC - emocje w minivanie

Honda Jazz przeszła subtelny face lifting, którego owocem jest nie tylko nowy przód, ale przede wszystkim dodanie do oferty wersji Dynamic z mocnym silnikiem 1.5 i-VTEC i rasowym wyglądem. Sprawdziliśmy ten wariant podczas europejskich jazd testowych na drogach Rzymu i okolic.

Honda Jazz Test 23 maja 2011, 10:07

Honda Jazz – dobry produkt to za mało

Małe samochody wciąż cieszą się popularnością. Jedne większą, drugie mniejszą. Honda Jazz należy do tych drugich, chociaż ma wszystko, aby ustawiały się po nią kolejki. Prawie wszystko.

Master-test: Małe auta Testy porównawcze 6 października 2010, 13:15

Master-test: Auta miejskie

Ile palą naprawdę, co potrafią w slalomie, na ile są wygodne i bezpieczne oraz czy warte są swojej ceny – wszechstronny test najpopularniejszych maluchów wskaże, które są najlepsze.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Honda Jazz

Honda Jazz/Fit 2019 Wydarzenia 23 października 2019, 17:49

Nowa Honda Jazz. Premiera w Tokio

Na salonie samochodowym w Tokio debiutuje nowa generacja Hondy Jazz, znanej na wielu rynkach jako Honda Fit.

Honda Jazz 2015 Wydarzenia 25 lutego 2015, 12:01

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Honda Jazz

Honda prezentuje trzecią generację popularnego Jazza. Pod maską nowe silniki, zmodernizowane wnętrze i nowe systemy infotainment. Nowa Honda Jazz zadebiutuje w Genewie.

Nowa Honda Jazz Wydarzenia 17 września 2014, 10:56

Paryż 2014: Nowa Honda Jazz

Oprócz reaktywowanego modelu HR-V, Honda w Paryżu pokaże też nowego Jazza. Ma całkowicie nowe nadwozie i więcej miejsca w środku.

REKLAMA