Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Honda Jazz

Honda Jazz swój debiut zaliczyła w 2001 roku(przejmując imię poprzedniczki z lat osiemdziesiątych), odniosła przy tym wielki sukces. Funkcjonalność i prostota to główne cechy małego auta japońskiego, które najlepiej czuje się w mieście. W 2005 roku Honda Jazz przeszła face lifting. Trzecia generacja miała swój debiut w 2007 roku na targach w Tokio. od tamtej pory przeszła jedną modernizację- w 2011 roku. Czwarta odmiana była zaprezentowana na targach w Tokio w 2013 roku.

Opinia eksperta

Jak na auto z segmentu, w którym o popularności decyduje cena, Hondzie Jazz, mimo wielu praktycznych zalet, brakuje właśnie atrakcyjnej ceny. Przestronne wnętrze, bogate wyposażenie oraz dobry komfort podróżowania konkurenci potrafią zaoferować dużo taniej.

Maciej Ziemek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Honda Jazz

Honda Jazz Test 23 maja 2011, 10:07

Honda Jazz – dobry produkt to za mało

Małe samochody wciąż cieszą się popularnością. Jedne większą, drugie mniejszą. Honda Jazz należy do tych drugich, chociaż ma wszystko, aby ustawiały się po nią kolejki. Prawie wszystko.

Mazda 2, Mitsubishi Colt, Honda Jazz, test Testy porównawcze 16 grudnia 2009, 14:05

Mazda 2, Mitsubishi Colt, Honda Jazz - Nie takie małe

Tylko do miasta? Przydomek „maluchy" powoli traci sens - samochody o czterometrowym nadwoziu od dawna potrafi ą zaspokajać całkiem niemałe potrzeby. Jak pod tym względem wypada japońskie trio Mazda 2, Mitsubishi Colt i Honda Jazz?

Honda Jazz Pierwsza jazda 2 października 2008, 09:57

Honda Jazz – Bo liczy się wnętrze

Prawie jak van. Koncepcyjnie jest podobny do poprzednika, czyli większy w środku niż na zewnątrz, ma znacznie nowocześniejszy wygląd i wnętrze, a do tego lepiej jeździ.

Wiadomości dotyczące modelu Honda Jazz

Honda Jazz 2015 Wydarzenia 25 lutego 2015, 12:01

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Honda Jazz

Honda prezentuje trzecią generację popularnego Jazza. Pod maską nowe silniki, zmodernizowane wnętrze i nowe systemy infotainment. Nowa Honda Jazz zadebiutuje w Genewie.

Nowa Honda Jazz Wydarzenia 17 września 2014, 10:56

Paryż 2014: Nowa Honda Jazz

Oprócz reaktywowanego modelu HR-V, Honda w Paryżu pokaże też nowego Jazza. Ma całkowicie nowe nadwozie i więcej miejsca w środku.

Honda Jazz: pierwsze zdjęcia i informacje Wydarzenia 22 lipca 2013, 10:30

Honda Jazz: pierwsze zdjęcia i informacje

Tak wyglądać będzie nowy Jazz, są też pierwsze informacje na temat jego hybrydowej wersji.