REKLAMA

Honda Jazz - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Honda Jazz: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Honda Jazz

Mazda MX-30 w teście Euro NCAP

Mazda MX-30 i Honda Jazz na pięć gwiazdek Euro NCAP (2)

Testy zderzeniowe Euro NCAP mają po raz kolejny zaostrzone kryteria. Mimo to kolejne rozbite w słusznej sprawie modele pokazały, że producenci trzymają rękę na pulsie. Tym razem testowano elektryczną Mazdę MX-30 i hybrydową Hondę Jazz.

honda jazz

Honda Jazz: Z bogatym wnętrzem - TEST (10)

Honda Jazz zawsze była inna niż rywale, np. Clio czy Polo – większa, sprytniej zaprojektowana, na swój sposób oryginalna, ale droższa. I nic się w tych sprawach nie zmieniło. Najnowsze pokolenie znów ma napęd hybrydowy, pojawiła się też wersja stylizowana na crossovera.

Honda Jazz/Fit 2019

Nowa Honda Jazz. Premiera w Tokio (3)

Na salonie samochodowym w Tokio debiutuje nowa generacja Hondy Jazz, znanej na wielu rynkach jako Honda Fit.

Honda Jazz Dynamic 1.5 i-VTEC

Honda Jazz Dynamic 1,5 i-VTEC - emocje w minivanie (8)

Honda Jazz przeszła subtelny face lifting, którego owocem jest nie tylko nowy przód, ale przede wszystkim dodanie do oferty wersji Dynamic z mocnym silnikiem 1.5 i-VTEC i rasowym wyglądem. Sprawdziliśmy ten wariant podczas europejskich jazd testowych na drogach Rzymu i okolic.

Honda Jazz 2015

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Honda Jazz (4)

Honda prezentuje trzecią generację popularnego Jazza. Pod maską nowe silniki, zmodernizowane wnętrze i nowe systemy infotainment. Nowa Honda Jazz zadebiutuje w Genewie.

Nowa Honda Jazz

Paryż 2014: Nowa Honda Jazz (2)

Oprócz reaktywowanego modelu HR-V, Honda w Paryżu pokaże też nowego Jazza. Ma całkowicie nowe nadwozie i więcej miejsca w środku.

Honda Jazz: pierwsze zdjęcia i informacje

Honda Jazz: pierwsze zdjęcia i informacje (21)

Tak wyglądać będzie nowy Jazz, są też pierwsze informacje na temat jego hybrydowej wersji.

REKLAMA
REKLAMA