[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Hyundai Elantra

Pierwsza generacja Hyundaia Elantry zadebiutowała w 1990 roku, była produkowana tylko w nadwoziu sedan. Hyundai Elantra II miał premierę w 1995 roku w nadwoziu sedan i kombi. Był produkowany przez 5 la. W 2000 roku zaprezentowano trzecią generację Elantry. Usunięto wtedy nadwozie kombi i zastąpiono je 5-drzwiowym liftbackiem. W 2003 roku przeprowadzono facelifting Elantry III. W 2006 pojawiła się czwarta generacja, ale nie była oferowana w Europie. Na stary kontynent Elantra powróciła z piątą generacją w 2010 roku. Rok później ruszyła sprzedaż. W 2013 roku przeprowadzono facelifting, zmieniając m. in. przednie i tylne światła. Hyundai Elantra jest dostępna z silnikiem 1.6 o mocy 130 KM.

Testy samochodów Hyundai Elantra

Hyundai Elantra 1.6 CRDi DCT Pierwsza jazda 14 listopada 2016, 10:35

Hyundai Elantra - luksus z dolnej półki

Nie ma co ukrywać, Hyundai Elantra od zawsze był tanim samochodem. Miał jednak w tej cenie oferować więcej przestrzeni niż konkurencja. I założenie to spełnia w wersji podstawowej za 68 tys. zł. Problem pojawia się, kiedy na redakcyjnym parkingu pojawia się odmiana z silnikiem Diesla, dwusprzęgłową przekładnią i ceną na metce... 116,9 tys. złotych!

Hyundai Elantra Pierwsza jazda 30 kwietnia 2015, 11:28

Hyundai Elantra: Nie ma wstydu

Hyundai Elantra ma już swoje lata, więc teraz najwyższy czas na powiew świeżości. Po faceliftingu auto jest ładne i wbrew modzie downsizingu pod maską gości tradycyjny wolnossący motor. Zobacz, wrażenia z jazdy Elantrą po liftingu.

Hyundai, Elantra, Skoda, Octavia Testy porównawcze 9 grudnia 2011, 08:15

Hyundai Elantra, Skoda Octavia – sprzęt AGD

Najnowszy model Hyundaia - Elantra - już samą stylizacją nadwozia pokazuje, że ma spore rynkowe ambicje. Życie kompaktowego sedana nie jest jednak usłane różami i na dzień dobry Elantra trafia na najtrudniejszego przeciwnika z możliwych - Skodę Octavię.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Hyundai Elantra

Hyundai Elantra 2020 Wydarzenia 19 marca 2020, 10:43

Nowy Hyundai Elantra. Sedan w stylu coupe

Hyundai Elantra nowej generacji ujrzał światło dzienne i w swoim nowym wcieleniu wchodzi na wyższy poziom nie tylko rozmiarami, ale i stylistyką.

Hyundai Elantra z milionem mil przebiegu Wydarzenia 28 grudnia 2018, 15:21

Milion mil Hyundaiem Elantrą

Milion mil to inaczej 1,61 miliona kilometrów. Taki dystans przejechała swoim Hyundaiem Elantrą pewna Amerykanka.

Hyundai Elantra - europejska premiera Wydarzenia 1 kwietnia 2016, 11:47

Hyundai Elantra - europejska premiera

To najważniejsza premiera na poznańskich targach Motor Show 2016. Głównie dlatego, że nowy Hyundai Elantra został po raz pierwszy pokazany w Europie, właśnie w stolicy Wielkopolski.

REKLAMA