REKLAMA

Hyundai Elantra - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Hyundai Elantra: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Hyundai Elantra

Hyundai Elantra N Line

Hyundai Elantra N Line. Elegancki sedan na sportowo (8)

Hyundai wprowadza na rynek model Elantra N Line, który zyskał bardziej drapieżny wygląd i zmiany w zawieszeniu oraz układzie hamulcowym.

Hyundai Elantra 2020

Nowy Hyundai Elantra. Sedan w stylu coupe (13)

Hyundai Elantra nowej generacji ujrzał światło dzienne i w swoim nowym wcieleniu wchodzi na wyższy poziom nie tylko rozmiarami, ale i stylistyką.

Hyundai Elantra z milionem mil przebiegu

Milion mil Hyundaiem Elantrą (3)

Milion mil to inaczej 1,61 miliona kilometrów. Taki dystans przejechała swoim Hyundaiem Elantrą pewna Amerykanka.

Hyundai Elantra 1.6 CRDi DCT

Hyundai Elantra - luksus z dolnej półki (17)

Nie ma co ukrywać, Hyundai Elantra od zawsze był tanim samochodem. Miał jednak w tej cenie oferować więcej przestrzeni niż konkurencja. I założenie to spełnia w wersji podstawowej za 68 tys. zł. Problem pojawia się, kiedy na redakcyjnym parkingu pojawia się odmiana z silnikiem Diesla, dwusprzęgłową przekładnią i ceną na metce... 116,9 tys. złotych!

Hyundai Elantra - europejska premiera

Hyundai Elantra - europejska premiera (9)

To najważniejsza premiera na poznańskich targach Motor Show 2016. Głównie dlatego, że nowy Hyundai Elantra został po raz pierwszy pokazany w Europie, właśnie w stolicy Wielkopolski.

Hyundai Elantra 2016

Hyundai Elantra 2016 (5)

Nowa Elantra jest większa, nowocześniejsza, z bogatszym wyposażeniem. Nowy Hyundai też odmłodniał i wygląda teraz bardzo "europejsko".

Hyundai Elantra

Hyundai Elantra: Nie ma wstydu (5)

Hyundai Elantra ma już swoje lata, więc teraz najwyższy czas na powiew świeżości. Po faceliftingu auto jest ładne i wbrew modzie downsizingu pod maską gości tradycyjny wolnossący motor. Zobacz, wrażenia z jazdy Elantrą po liftingu.

REKLAMA
REKLAMA