[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Hyundai - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Hyundai: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Hyundai

Hyundai i10 - pierwszy szkic

Nowy Hyundai i10 na pierwszym szkicu (2)

Hyundai zaprezentował właśnie pierwszy szkic nowej generacji modelu Hyundai i10, który zostanie oficjalnie odsłonięty na salonie samochodowym we Frankfurcie w połowie września.

Hyundai Kona Hybrid

Hyundai Kona Hybrid. Znamy ceny (3)

Hyundai Kona Hybrid wchodzi do sprzedaży. Oprócz nowej hybrydy, w ofercie modelu Kona są jeszcze wersje benzynowe i w pełni elektryczna.

Hyundai Kona Hybrid

Hyundai Kona Hybrid (3)

Rodzina Hyundaia Kony rozrasta się w szybkim tempie. Do modeli spalinowego i elektrycznego dołącza właśnie wersja z napędem hybrydowym.

Hyundai-Kia i Rimac nawiązały współpracę

Hyundai, Kia i Rimac stworzą elektryczne auta sportowe (2)

Elektryzująca wiadomość obiegła motoryzacyjny świat. Koncern Hyundai-Kia nawiązał właśnie współpracę z chorwackim producentem elektrycznych superaut – firmą Rimac.

Hyundai Sonata 2019

Hyundai Sonata. Premiera dużego sedana (4)

Hyundai Sonata nowej generacji zadebiutował w Nowym Jorku. Auto wygląda atrakcyjnie, ale dla chętnych na zakup nie mamy dobrych wieści.

Hyundai Venue

Hyundai Venue. Premiera nowego SUV-a (4)

Hyundai Venue debiutuje podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku. SUV znajdzie się w ofercie marki poniżej modelu Kona.

Hyundai Venue

Hyundai Venue. Mniejszy brat Kony (4)

Hyundai Venue zadebiutuje podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku. SUV w ofercie marki trafi poniżej Kony.

Hyundai Tucson N Line – Poznań Motor Show 2019

Hyundai Tucson N Line – Poznań Motor Show 2019 (3)

Kurz po targach Poznań Motor Show 2019 opadł, ale nie możemy nie wspomnieć o jeszcze jednej premierze. Hyundaia Tucsona N Line.

Hyundai Kona Electric - Poznań Motor Show 2019

Hyundai Kona Electric - Poznań Motor Show 2019 (3)

Hyundai Kona Electric wchodzi do sprzedaży. Znamy ceny modelu i jego wyposażenie.

REKLAMA
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13
REKLAMA