[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Hyundai - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Hyundai: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Hyundai

Hyundai Kona Electric Style

Hyundai Kona Electric z większym zasięgiem (4)

Hyundai poszerza ofertę modelu Kona Electric o wersję Style, która oprócz niższej ceny bazowej oferuje większy zasięg.

Hyundai Santa Fe 2020

Hyundai Santa Fe – hybryda, hybryda i diesel (8)

Hyundai Santa Fe debiutuje w nowej odsłonie. Niedawno poznaliśmy jego wygląd i podstawowe informacje, teraz wiemy już, jakie napędy zastosuje producent.

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku (8)

Oferta nowych modeli z fabryczną instalacją LPG nie jest tak bogata jak w przeszłości. Dziś jeśli chcemy skorzystać z fabrycznej ochrony gwarancyjnej mamy do wyboru 8 modeli, z których najwięcej oferuje Dacia i Renault.

Volkswagen Golf VIII

Samochody kompaktowe z najsłabszymi silnikami - przegląd (6)

Potrzebujesz auta wielkości VW Golfa, ale nie zależy ci na osiągach? Ile kosztują samochody kompaktowe z najsłabszymi silnikami i czy mają sens?

Hyundai i30 N Line 2020

Hyundai i30 N Line w sprzedaży – znamy ceny (8)

Hyundai wprowadza do oferty model i30 w wersji N Line, dostępnej teraz dla trzech odmian nadwozia - Hatchback, Fastback i Wagon. Znamy ceny.

Hyundai Santa Fe 2020

Hyundai Santa Fe – premiera. Nowa platforma i napędy (12)

Hyundai Santa Fe debiutuje w nowej odsłonie. Czy mówimy o bardzo gruntownym face liftingu, czy już o nowej generacji? Zobaczcie sami.

Elektromobilność w Europie i na świecie w 2020 roku

Elektromobilność w Europie i na świecie w 2020 roku (9)

Oto marki, które zdobyły największy udział z rejestracji nowych samochodów elektrycznych oraz hybryd typu plug-in w 2020 roku.

Hyundai Tucson 2018

Używany Hyundai Tucson: Koreański konkuren VW Tiguana (17)

Atrakcyjna stylizacja, obszerne wnętrze i komfort – to największe zalety Hyundaia Tucsona II generacji, która debiutowała w 2015 roku. Zdarzają się problemy ze skrzyniami biegów, ale na szczęście Hyundai serwuje 5-letnią opiekę gwarancyjną.

Hyundai Kona

Hyundai Kona Hybrid: Niebieski, a zielony (9)

Na ulicach gęsto od crossoverów, a szczególną popularność zyskują dziś te hybrydowe. Do peletonu dołączył właśnie kolejny – Hyundai Kona Hybrid.

REKLAMA
1 2 3 ... 17
STRONA 1 z 17
REKLAMA