REKLAMA

Hyundai - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Hyundai: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Hyundai

Hyundai Kona N

Hyundai Kona N – rasowy "hot SUV" (10)

Hyundai Kona N dołącza do rasowych, sportowych modeli z gamy N, do której należą już modele i30 N oraz od niedawna i20 N, a na niektórych rynkach także Veloster N.

Hyundai Tucson

O tym dlaczego nowy Hyundai Tucson nie jest jak zestaw z McDonald’s (8)

Dajemy się oszukiwać na piękne zdjęcia promujące zestawy w McDonald’s. W 2019 roku byłem pewien, że Hyundai z modelem Tucson chce zrobić to samo – najpierw wywołać ekscytację, a potem sprzedać letnie, przesolone frytki i bladego hamburgera. Jakże się zdziwiłem.

Hyundai Tucson dla polskiej policji

Hyundai Tucson nowym radiowozem polskiej policji (13)

Polska policja odebrała właśnie 100 oznakowanych radiowozów, zbudowanych na modelu Hyundai Tucson. Są to SUV-y z silnikiem 1.6 T-GDI o mocy 177 KM i napędem na cztery koła.

Hyundai Santa Fe 2020

Nowy Hyundai Santa Fe w sprzedaży. Znamy ceny (11)

Hyundai wprowadził do oferty nowego Santa Fe, który po raz pierwszy dostępny jest z napędem hybrydowym o mocy 230 KM. SUV występuje w wersjach pięcio- i siedmioosobowych.

Premiery 2021

Najważniejsze premiery 2021 roku – na które auta warto czekać? (10)

Witamy w Nowym 2021 Roku i zapraszamy na krótką podróż do przyszłości. Przygotowaliśmy 7 ciekawych samochodów, które zadebiutują w najbliższych miesiącach.

Hyundai Tucson Plug-in Hybrid

Hyundai Tucson Plug-in Hybrid wchodzi do gry (3)

Nowy Hyundai Tucson z napędem plug-in hybrid dysponuje mocą 265 KM i pozwala pokonać ponad 50 km w trybie elektrycznym. Znamy szczegóły techniczne hybrydowego SUV-a.

Platforma E-GMP Hyundaia

Platforma E-GMP Hyundaia: 500 km zasięgu lub 3,5 s do „setki” (5)

Hyundai planuje intensywną ekspansję w świat samochodów elektrycznych, a pomóc ma w tym nowa platforma E-GMP. Daje ona wiele możliwości, bo z jednej strony duży zasięg, a z drugiej sportowe osiągi.

samochody elektryczne

Samochody elektryczne z największym zasięgiem (wg WLTP) (10)

Przyjrzeliśmy się oficjalnym danym podawanym przez producentów – oto ranking 10 elektrycznych modeli sprzedawanych w Polsce (albo takich, które trafią na rynek w 2021 r.) z najdłuższym zasięgiem według WLPT.

Hyundai Tucson 2020

Nowy Hyundai Tucson debiutuje na polskim rynku (8)

Hyundai Tucson w najnowszej odsłonie, z przykuwającym wzrok designem, pojawił się właśnie w Polsce. Znamy już ceny i wyposażenie koreańskiego SUV-a.

REKLAMA
1 2 3 ... 20
STRONA 1 z 20
REKLAMA