Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Hyundai - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Hyundai: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Hyundai

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018 (5)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Hyundai pokazał nową generację modelu Santa Fe, która designem nawiązuje do mniejszej Kony, ale jest w porównaniu do niej na zupełnie innym poziomie, jeśli chodzi o komfort.

Hyundai Kona Electric - Poznań Motor Show 2018

Hyundai Kona Electric - Poznań Motor Show 2018 (6)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show zadebiutował Hyundai Kona Electric - pierwszy w Europie w pełni elektryczny SUV.

Hyundai Santa Fe 2018

Hyundai Kone Elektric i Santa Fe w Polsce (4)

Na targach Motor Show w Poznaniu będziemy świadkami polskiej premiery czwartej generacji Santa Fe oraz elektrycznego modelu Kona Electric.

Hyundai Santa Fe (Genewa 2018)

Hyundai Santa Fe (Genewa 2018) (6)

Hyundai pokazał w Genewie nową generację modelu Santa Fe, która designem nawiązuje do mniejszej Kony, ale jest w porównaniu do niej na zupełnie innym poziomie, jeśli chodzi o komfort.

Hyundai Kona Electric (Genewa 2018)

Hyundai Kona Electric (Genewa 2018) (6)

Na salonie samochodowym w Genewie zadebiutował Hyundai Kona Electric - pierwszy w Europie w pełni elektryczny SUV.

Hyundai Kona Electric

Hyundai Kona Electric - pierwsze zdjęcia (5)

Hyundai Kona Electric został pokazany na pierwszych zdjęciach. Mamy też sporo danych dotyczących napędu. SUV zadebiutuje podczas salonu samochodowego w Genewie.

Hyundai Santa Fe 2018

Hyundai Santa Fe - zobacz zdjęcia (5)

Hyundai pokazał pierwsze oficjalne zdjęcia nowej generacji modelu Santa Fe, która pojawi się na salonie samochodowym w Genewie.

Modele Hyundai GO!

Hyundai wprowadza modele w wersji GO! (4)

Z okazji zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej Hyundai wprowadza do swojej oferty popularne modele w specjalnej edycji o nazwie GO!.

Hyundai i30 Fastback

Hyundai i30 Fastback - polskie ceny (4)

Hyundai i30 Fastback to nowy model, nazywany przez producenta pierwszym 5-drzwiowym coupe w segmencie C. Auto wchodzi do sprzedaży w cenie od 77 tys. złotych.

1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11