[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai Genesis - Wiadomości

Informacje o samochodach Hyundai Genesis: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Hyundai Genesis, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Hyundai Genesis. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Hyundai Genesis

Hyundai Genesis - nowe modele luksusowej marki Wydarzenia 19 maja 2016, 12:51

Hyundai Genesis - nowe modele luksusowej marki

Marka Genesis za 4 lata będzie miała w ofercie już 6 modeli, w tym limuzyny, SUV-y i auto sportowe. To bardzo optymistyczny plan..

Gensis New York Concept - atak na niemieckie sedany z segmentu D Wydarzenia 24 marca 2016, 09:46

Gensis New York Concept - atak na niemieckie sedany z segmentu D

Targi w Nowym Jorku dostarczają nam kolejnych premier. Oliwę do ognia dolewa marka Genesis, która pokazał model koncepcyjny zapowiadający konkurenta dla BMW Serii 3, Audi A4 i Mercedesa Klasy C. Nadchodzi tąpnięcie.

Pierwsza jazda Hyundai Genesis Wydarzenia 22 stycznia 2016, 08:16

Genesis G70 - trwają prace nad konkurentem BMW M3

W ciągu ostatniego pół roku Hyundai przedstawił dwie nowe marki - sportowy dział N oraz luksusowy szyld Genesis. Okazuje się, że obie te firmy pracują nad autem, które ma zaatakować takie modele, jak BMW M3 i Mercedes-AMG C63. Zobacz, czego mogą obawiać się Niemcy.

Genesis G90 - nowy gracz na rynku limuzyn Wydarzenia 9 grudnia 2015, 10:09

Genesis G90 - nowy gracz na rynku limuzyn

Oto nowy gracz na rynku limuzyn - Genesis G90. Pierwszy samochód, który koncern Hyundai'a wypuszcza pod nową marką. Zobacz, czym Koreańczycy chcą podbić segment luksusowych sedanów.

Genesis G90 – grubo ponad 4 tys. zamówień Wydarzenia 30 listopada 2015, 07:49

Genesis G90 – grubo ponad 4 tys. zamówień

Kilkanaście dni temu Hyundai zapowiedział stworzenie nowej marki - Genisis. A następnie pojawiły się pierwsze szkice nowego model G90. Południowa Korea oszalała na punkcie tego modelu, mimo że nie było jeszcze oficjalnej premiery auta.

Oto pierwsza zapowiedź Genesis G90 Wydarzenia 11 listopada 2015, 07:06

Oto pierwsza zapowiedź Genesis G90

Koreańczycy szykują wyjątkową premierę - nową markę Genesis i następcę modelu Equus. Oto pierwsze szkice nowego Genesisa G90.

Pierwsza jazda Hyundai Genesis Wydarzenia 4 listopada 2015, 16:28

Genesis - nowa marka z Korei

Podczas targów we Frankfurcie Hyundai przedstawił światu nową, sportową markę "N". Okazuje się jednak, że to nie koniec wydzielania nowych struktur pod skrzydłami koreańskiego producenta.

Hyundai Genesis: flagowa limuzyna Hyundaia Wydarzenia 26 listopada 2013, 11:40

Hyundai Genesis: flagowa limuzyna Hyundaia

Hyundai w Seulu zaprezentował nową generację swojej flagowej limuzyny - oto Genesis.

Hyundai Genesis Coupe Wydarzenia 14 listopada 2011, 08:08

Hyundai Genesis Coupe – oficjalne zdjęcia

Odświeżony Genesis mocno przypomina Velostera. Zaskakuje wzrostem mocy.

Hyundai Genesis Coupe Wydarzenia 9 listopada 2011, 10:08

Hyundai Genesis – pierwsze zdjęcia po lifcie

Koreański producent pokazał pierwsze zdjęcia odświeżonego coupe.

REKLAMA

STRONA 1 z 2

REKLAMA