REKLAMA

Hyundai i10 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Hyundai i10: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Hyundai i10

Hyundai i10 N Line

Hyundai i10 N Line – rasowy maluch wyceniony (7)

Hyundai wprowadza nową generację modelu i10 w wersjach N Line. Miejski model w rasowo wyglądającej odmianie będzie dostępny w dwóch wersjach silnikowych.

Hyundai i10

Hyundai i10: Mały, z dużymi ambicjami (6)

Czy w świecie, który coraz bardziej kręci się wokół aut elektrycznych jest jeszcze miejsce na małe spalinowe modele? Hyundai twierdzi, że jak najbardziej. Wrażenia z jazdy nowym i10.

Hyundai i10

Nowy Hyundai i10. Znamy ceny modelu (2)

Nowa generacja Hyundaia i10, zaprezentowana po raz pierwszy jesienią we Frankfurcie, wchodzi do sprzedaży. Znamy już cennik auta.

Opel Corsa (Frankfurt 2019)

TOP 3: najbardziej rozsądne auta Frankfurtu 2019 (4)

Salon samochodowy we Frankfurcie obfituje w głośne premiery drogich, sportowych i luksusowych aut. My przyjrzyjmy się debiutom tych bardziej przyziemnych modeli.

Hyundai i10 (Frankfurt 2019)

Hyundai i10 (Frankfurt 2019) (6)

Hyundai i10 debiutuje na salonie samochodowym we Frankfurcie, wraz z usportowioną wersja i10 N Line.

Hyundai i10

Hyundai i10. Premiera nowej generacji (4)

Hyundai i10 wchodzi do gry w nowej odsłonie. Ten miejski model zyskał odświeżony wygląd i nowoczesne wyposażenie.

Hyundai i10 - pierwszy szkic

Nowy Hyundai i10 na pierwszym szkicu (2)

Hyundai zaprezentował właśnie pierwszy szkic nowej generacji modelu Hyundai i10, który zostanie oficjalnie odsłonięty na salonie samochodowym we Frankfurcie w połowie września.

Hyundai i10 - lifting jako przystawka

Hyundai i10 - lifting jako przystawka (8)

Koreański producent zaprezentował Hyundai i10 po face liftingu, które swoją premierę będzie miało na targach Paryż Motor Show. To jednak przystawka przed najważniejszą premierą od Hyundai'a - nowego i30.

Fiat Panda, Ford Ka, Seat Mii, Hyundai i10

Fiat Panda, Ford Ka, Seat Mii, Hyundai i10: Czterech takich (26)

Hyundai i10, Seat Mii, Ford Ka i Fiat Panda – każdy wnosi do klasy najmniejszych aut coś swojego. Cztery maluchy, czyli pojedynek na duże argumenty.  

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA