Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Hyundai i20 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Hyundai i20: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Hyundai i20

Hyundai i20 WRC

Hyundai i20 WRC - gotowy na oesy (4)

Już wiemy, jak wygląda najnowsza maszyna Hyundaia do walki o mistrzostwo w WRC. Model i20 przygotowany na 2017 rok wygląda groźnie, a do tego jest mocniejszy i ma dopracowaną aerodynamikę. Czy koreańsko-niemiecki zespół zdobędzie tytuł?

Hyundai i20 Active

Hyundai i20 Active: Chcę być crossoverem - Targi Frankfurt 2015 (4)

Hyundai i20 to mały hatchback, przeznaczony raczej do jazdy miejskiej. Teraz powstała nowa wersja Active, która nadaje i20 "crossoverowy" wygląd.

Hyundai i20 Turbo?

Hyundai i20 Turbo? (4)

Koreańczycy też chcą zarobić na coraz modniejszym segmencie hot-hatchy. Hyundai i20 Turbo ma być kolejną propozycją dla lubiących ostrzejszą jazdę. 

Ford Fiesta, Hyundai i20, Kia Rio, Mazda 2, Opel Corsa, Skoda Fabia

Fiesta, i20, Rio, Mazda 2, Corsa i Fabia w teście (19)

Test porównawczy sześciu maluchów sprawdza, czy bazowe wersje z małymi silnikami mogą być praktyczne, wygodne, a nawet dawać frajdę z jazdy. Niemożliwe? Sprawdź to w naszym teście.

Hyundai i20: Nowy mieszczuch

Hyundai i20: Nowy mieszczuch (11)

Czy nowe wcielenia Hyundaia i20 ma szanse w walce ze swoimi klasowymi rywalami? Czy dorówna Skodzie Fabii i reszcie? Sprawdzamy to w naszym teście. 

Nowy Hyundai i20

Hyundai i20: Nowy i lepszy (6)

Nowy Hyundai i20 nie będzie miał łatwego żywota ze swoimi klasowymi konkurentami. Jednak koreańczycy zadbali o to, by ze swoimi zaletami mógł nawiązać walę m.in z VW Polo i Fordem Fiestą. 

Facelifting Hyundai i30 i i30 Turbo

Przy okazji liftingu Hyundaia i30 dołącza wersja Turbo (17)

Hyundai i20 Turbo otrzymał silnik z Velostera 1.6 T-GDI o mocy 186 KM. Podczas faceliftingu zmieniono przedni grill i zderzak i Hyundai dostał w prezencie na gwiazdkę modne lampy LED.

Hyundai i20 Coupe

Hyundai ujawnia nową generację i20 Coupe (7)

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego Hyundaia i20 Coupe. Hatchback o sportowym nadwoziu ma spodobać się młodszej klienteli.

Nowy Hyundai i20

Oficjalne zdjęcia nowego Hyundaia i20 (3)

Auto urosło do długości ponad czterech metrów, ma nowoczesny i dynamiczny design i ma być najprzestronniejszym autem w segmencie. Oto nowy Hyundai i20.

STRONA 1 z 2