Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Hyundai i40 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Hyundai i40: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Hyundai i40

Hyundai i40: Nowa twarz w segmencie D

Hyundai i40: Nowa twarz w segmencie D (4)

W segmencie D konkurencja robi się na prawdę zacięta. Nowy Passat, Mondeo czy Insignia to mocni gracze, więc koreańczycy żeby nawiązać z nimi walkę musieli odświeżyć swojego Hyundaia i40. 

Test długodystansowy Hyundai i40

Hyundai i40: Baj baj, Hyundai - koniec testu (6)

50 000 km, ponad 3 000 litrów spalonego paliwa i brak poważnych usterek - oto koniec naszego testu Hyundaiem i40 na długim dystansie.

Porównanie kombi

Porównanie kombi: Jak się nie wpakować (22)

Im większe kombi, tym więcej się do niego zmieści? Nie zawsze. Porównanie trzech par – BMW 3 i 5, Skody Octavii i Superb oraz Hyundaia i30 i i40 pokazuje, że mniejszy nieraz potrafi więcej.

Test długodystansowy: Hyundai i40

Hyundai i40: Blisko mety (7)

Redakcyjny Hyundai i40 zrobił już prawie 40 000 km. Póki co "koreańczyk" nie sprawiał nam większych problemów. Doceniamy w nim, szczególnie zimą, podgrzewaną kierownicę, która umila nam podróż do pracy.

Hyundai i40: test na długim dystansie - czas start!

Hyundai i40: test na długim dystansie - czas start! (12)

W redakcyjnej stajni pojawił się kolejny zawodnik. Przez najbliższe pół roku Hyundaiowi i40 zafundujemy ścieżkę zdrowia mierzącą 50 tysięcy kilometrów.

Hyundai i40 CW vs iX35, Skoda Octavia Combi vs Yeti, Mercedes E Kombi vs ML

Hyundai i40 CW vs iX35, Skoda Octavia Combi vs Yeti, Mercedes E Kombi vs ML (26)

Kombi to nuda. SUV-y w mieście to moda.