[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Hyundai ix20 - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Hyundai ix20. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Hyundai ix20. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Hyundai ix20

Hyundai, i30, ix20 Testy porównawcze 28 lutego 2011, 18:59

Mniejsze dobro cz. 1 - Hyundaie ix20 i i30

Jednym z najnowszych trendów jest przesiadka z większego do mniejszego auta. Czy taka operacja może zaboleć i jeśli tak, to jak bardzo - przyglądamy się na przykładzie trzech par. Na początek - dwa Hyundaie.

Test czytelników – Hyundai ix20  Test 6 lutego 2011, 13:54

Test czytelników – Hyundai ix20

Nowa latorośl w rodzinie Hyundaiów bardzo spodobała się naszym jurorom. Model ix20 ma wiele zalet. I jeden kłopot - jak podbić nasz rynek.

Hyundai, ix20 Pierwsza jazda 28 października 2010, 09:59

Hyundai ix20 – mały z dużym wnętrzem

Hyundai ix20 wymiarami zewnętrznymi niewiele odbiega od modeli należących do klasy małych aut, ale przestronnością wnętrza i pojemnością bagażnika może wpędzić w kompleksy wiele kompaktów.

REKLAMA
REKLAMA