REKLAMA

Hyundai Sonata

Hyundai Sonata

Opinia eksperta

Komfortowo zestrojone zawieszenie, ale odgłosy jego pracy są słyszalne we wnętrzu. Silnik o sportowych aspiracjach. Tarcze hamulcowe mają problemy z chłodzeniem. Oto oblicze Sonaty – jednej z najtańszych limuzyn klasy wyższej średniej.

Jarosław Maznas
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Hyundai Sonata

Hyundai Sonata Pierwsza jazda 6 października 2008, 09:35

Hyundai Sonata – Niespodzianka

Zaskakuje przy bliższym poznaniu. Elegancka, z obszernym wnętrzem, ma świetny silnik i dobrze jeździ. Nowej Sonacie brakuje tylko prestiżu.

Test Hyundaia Sonata Test 28 lipca 2005, 12:03

Hyundai Sonata - Tanie granie

Zdaniem internautów idealna gwiazda filmowa powinna mieć oczy Catheriny Zety-Jones, nos Tei Leoni, usta Angeliny Jolie i kości policzkowe Jennifer Lopez. Tego rodzaju twórcze kombinacje spodobały się chyba projektantom Hyundaia Sonaty, który ma w sobie coś z Audi, BMW, Hondy, Mazdy i Toyoty.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Hyundai Sonata

Hyundai Sonata 2019 Wydarzenia 25 kwietnia 2019, 13:15

Hyundai Sonata. Premiera dużego sedana

Hyundai Sonata nowej generacji zadebiutował w Nowym Jorku. Auto wygląda atrakcyjnie, ale dla chętnych na zakup nie mamy dobrych wieści.

Hyundai Sonata Hybrid 2015 Wydarzenia 16 grudnia 2014, 09:05

Nowy hybrydowy Hyundai Sonata wyjedzie na ulice

Nowa hybryda Hyundaia będzie pierwszym autem typu plug-in koreańskiego producenta w roku 2015. Nowa Sonata Hybrid jest autem z serii Blue Drive.

Hyundai Sonata 2010 Wydarzenia 4 grudnia 2009, 11:01

Nowy Hyundai Sonata – zobacz szczegóły!

To bodajże pierwszy Hyundai o tak wyrafinowanej stylistyce nadwozia. Nowa Sonata na razie zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych, jednak identyczny model najprawdopodobniej w przyszłym roku trafi także na europejskie drogi.

REKLAMA