Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Testy samochodów Hyundai Tucson

Hyundai Tucson Test 28 marca 2021, 16:00

Hyundai Tucson: Próba dużego kalibru - TEST

Czy nowy Hyundai Tucson jeździ równie dobrze, jak wygląda? Jak sprawuje się jego napęd hybrydowy? Czy Tucson powtórzy sukces poprzednika? Na dwa z tych pytań znamy już odpowiedzi – test wersji hybrydowej z napędem na przednie koła.

Hyundai Tucson Pierwsza jazda 31 grudnia 2020, 16:00

O tym dlaczego nowy Hyundai Tucson nie jest jak zestaw z McDonald’s

Dajemy się oszukiwać na piękne zdjęcia promujące zestawy w McDonald’s. W 2019 roku byłem pewien, że Hyundai z modelem Tucson chce zrobić to samo – najpierw wywołać ekscytację, a potem sprzedać letnie, przesolone frytki i bladego hamburgera. Jakże się zdziwiłem.

Hyundai Tucson 2018 Testy samochodów używanych 23 maja 2020, 07:00

Używany Hyundai Tucson: Koreański konkuren VW Tiguana

Atrakcyjna stylizacja, obszerne wnętrze i komfort – to największe zalety Hyundaia Tucsona II generacji, która debiutowała w 2015 roku. Zdarzają się problemy ze skrzyniami biegów, ale na szczęście Hyundai serwuje 5-letnią opiekę gwarancyjną.

Wiadomości dotyczące modelu Hyundai Tucson

Honda Civic Wydarzenia 19 października 2021, 06:00

Najlepsze wnętrza nowych samochodów

Amerykański magazyn Ward’s Auto opublikował wyniki corocznego rankingu na 10 najlepszych wnętrz samochodów. Oto lista zwycięzców.

Hyundai Tucson N Line Wydarzenia 11 lutego 2021, 13:46

Hyundai Tucson w wersji N Line: rasowy z wyglądu

Hyundai Tucson przebojem wchodzi na rynek, ze swoim nietuzinkowym wyglądem pojazdu kosmicznego. A już na wiosnę ofertę poszerzy usportowiona wersja N Line.

Hyundai Tucson Plug-in Hybrid Wydarzenia 1 lutego 2021, 09:55

Hyundai Tucson Plug-in Hybrid – znamy ceny

Hyundai Tucson jest teraz dostępny z napędem hybrydowym plug-in, dzięki czemu ten popularny SUV oferuje do wyboru trzy rodzaje hybrydowych napędów – mild, „zwykły” oraz plug-in.