[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Hyundai Tucson - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Hyundai Tucson: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Hyundai Tucson

Hyundai Tucson 2018

Hyundai Tucson – znamy polskie ceny (4)

Odświeżony Hyundai Tucson zadebiutował wiosną na salonie samochodowym w Nowym Jorku. Teraz samochód wjeżdża do polskich salonów, a my poznaliśmy jego zmodyfikowany cennik.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson: Ceny w Polsce (10)

Czy nowy Hyundai Tucson z nowoczesną stylistyką, oszczędnymi silnikami i dobrymi właściwościami jezdnymi podbije serca Polaków? Wszystko zależy od jego ceny, którą już znamy.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowy Hyundai Tuscon

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowy Hyundai Tuscon | galeria (5)

Na stoisku Hyundaia gościł m.in. nowy Tuscon. Zobaczcie galerię zdjęć prosto z Targów Motoryzacyjnych w Genewie.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Hyundai Tuscon zastąpi ix35

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Hyundai Tuscon zastąpi ix35 (5)

Koreański SUV ix35 przechodzi do historii. Na Targach Motoryzacyjnych zaprezentowany zostanie jego następca o znajomo brzmiącej nazwie: Hyundai Tuscon

REKLAMA
REKLAMA