[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Hyundai Veloster

Hyundai Veloster to niewielkie sportowe coupe zaprezentowane w 2011 roku w Detroit. Veloster ma nietypowe nadwozie o układzie drzwi 2+1. Z przodu ma standardowe drzwi po obu stronach i tylne drzwi, ale tylko prawej stronie. Dzięki temu auto zyskuje na praktyczności. Dostępne są dwie wersje Velostera, zwykła z silnikiem 1.6 o mocy 140 KM i wersja Turbo, który przy tym samym motorze osiąga 163 KM. Główni konkurenci to m. in. VW Scirocco i Honda CR-Z.

Testy samochodów Hyundai Veloster

Citroën DS3, Hyundai Veloster, Mazda MX-5 Testy porównawcze 22 listopada 2011, 19:21

Citroën DS3, Hyundai Veloster, Mazda MX-5 Roadster-Coupé – real jak sen

Nie musisz mieć praktycznego, nudnego auta jak, takiego jak wszyscy sąsiedzi. Oto test trzech aut, których nie spotkasz codziennie na ulicy.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Hyundai Veloster

Hyundai Veloster 2018 Wydarzenia 17 stycznia 2018, 11:15

Nowy Hyundai Veloster oraz Veloster Turbo - premiera

Podczas targów motoryzacyjnych w Detroit Hyundai zaprezentował nową generację modelu Veloster oraz mocniejszą wersję Veloster Turbo.

Hyundai Veloster N Wydarzenia 16 stycznia 2018, 10:21

Hyundai Veloster N - 6 sekund do "setki"

Podczas salonu samochodowego w Detroit Hyundai pokazał model Veloster N - drugi z rodziny rasowych aut, oznaczonych tą literą.

Hyundai, Veloster Wydarzenia 10 stycznia 2011, 22:30

Veloster - Hyundai pokazał najnowsze dziecko na wideo

Dziś podczas targów motoryzacyjnych w Detroit miała miejsce oficjalna premiera modelu Hyundai Veloster, reprezentującego segment kompaktowych coupe.

REKLAMA