[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Hyundai Veloster - Wiadomości

Informacje o samochodach Hyundai Veloster: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Hyundai Veloster, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Hyundai Veloster. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Hyundai Veloster

Hyundai Veloster 2018 Wydarzenia 17 stycznia 2018, 11:15

Nowy Hyundai Veloster oraz Veloster Turbo - premiera

Podczas targów motoryzacyjnych w Detroit Hyundai zaprezentował nową generację modelu Veloster oraz mocniejszą wersję Veloster Turbo.

Hyundai Veloster N Wydarzenia 16 stycznia 2018, 10:21

Hyundai Veloster N - 6 sekund do "setki"

Podczas salonu samochodowego w Detroit Hyundai pokazał model Veloster N - drugi z rodziny rasowych aut, oznaczonych tą literą.

Hyundai, Veloster Wydarzenia 10 stycznia 2011, 22:30

Veloster - Hyundai pokazał najnowsze dziecko na wideo

Dziś podczas targów motoryzacyjnych w Detroit miała miejsce oficjalna premiera modelu Hyundai Veloster, reprezentującego segment kompaktowych coupe.

Hyundai Veloster – nowe zdjęcie Wydarzenia 5 stycznia 2011, 09:20

Hyundai Veloster – nowe zdjęcie

Na pięć dni przed premierą koreański producent prezentuje nowe zdjęcie zapowiadające model Veloster.

Hyundai Veloster Wydarzenia 23 grudnia 2010, 13:21

Hyundai Veloster – teaser wideo

Wraz ze zbliżaniem się chwili otwarcia hal wystawowych w Detroit Hyundai buduje napięcie w temacie premiery modelu Veloster.

Hyundai Veloster Wydarzenia 31 grudnia 2009, 09:29

Hyundai Veloster – przyłapany w kamuflażu

Wygląda na to, że projekt Veloster rozwija się w dobrym kierunku i zgodnie z zapowiedziami, w 2011 roku zobaczymy koreański odpowiednik Hondy CR-X

REKLAMA
REKLAMA