[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Infiniti G - Wiadomości

Informacje o samochodach Infiniti G: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Infiniti G, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Infiniti G. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Infiniti G

 Patent Google - przykleisz się z wrażenia Wydarzenia 25 maja 2016, 12:38

Patent Google - przykleisz się z wrażenia

Na drogach w Polsce ginie co roku około tysiąc pieszych, w Unii Europejskiej jest to kilkadziesiąt tysięcy osób. Takie liczby potrafią przerazić. Ale o bezpieczeństwo pieszych chce zadbać firma Google - właśnie opatentowano nowatorskie rozwiązanie.

Infiniti G37 2010 Wydarzenia 3 grudnia 2009, 15:38

Infiniti G37 – drobny retusz

Tak to już jest, że japońscy producenci w swoich autach często wprowadzają zmiany, ale są one zazwyczaj bardzo skromne. Tym razem niewielki lifting przeszło Infiniti G37.

Infiniti G37 Convertible – przed premierą Wydarzenia 18 listopada 2008, 10:58

Infiniti G37 Convertible – przed premierą

Konkurent dla BMW 3 Cabrio i świeżego Lexusa IS Convertible debiutuje jutro na Los Angeles Motor Show.

Rusza Infiniti w Polsce - ceny Wydarzenia 16 września 2008, 12:45

Rusza Infiniti w Polsce - ceny

Infiniti, najnowsza europejska marka samochodów klasy Premium, która w październiku zadebiutuje w Polsce, ujawnia ostateczną ogólnoeuropejską specyfikację i ceny swoich aut na polskim rynku.

Infiniti EX Wydarzenia 23 czerwca 2008, 10:01

Infiniti w Polsce

Grupa PGD zostanie dystrybutorem samochodów marki Infiniti w Polsce. Jej działalność rozpocznie się w październiku.

REKLAMA
REKLAMA