[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Iveco

Rozwiń
Iveco, czyli Industrial Vehicles Corporation, to włoskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkujące samochody dostawcze, ciężarowe, wojskowe, a także silniki. Iveco rozpoczęło działalność w 1975 roku, przy współpracy z wieloma firmami m. in. z Fiatem, który jest obecnym właścicielem Iveco.
Najpopularniejszym modelem firmy jest produkowany od drugiej połowy lat 70. Iveco Daily. To dostawczy van oraz lekka lub średnia ciężarówka (w zależności od wersji). Iveco produkuje też duże TIR-y Stralis, które są używane przez zespół F1 Scuderia Ferrari. Znanymi produktami Iveco są także modele Trakker (wywrotka) oraz ciężarowe EuroCargo. Pojazdy Iveco używane są jako pojazdy militarne, wozy strażackie, auta dostawcze i użytkowe, a także pojazdy komunikacji miejskiej.
REKLAMA

Wiadomości dotyczące marki Iveco

Katalog części „Pojazdy Użytkowe LuK” Akcesoria 10 czerwca 2010, 06:01

Nowy katalog części „Pojazdy Użytkowe LuK”

Jest już dostępny 470-stronicowy, zaktualizowany i rozbudowany katalog części zamiennych do sprzęgieł „Pojazdy Użytkowe LuK".

AmphiCoach GTS-1 Wydarzenia 19 marca 2009, 09:44

Sposób na globalne ocieplenie – autobus amfibia

Po trzech latach „prób morskich", pierwszy w świecie pasażerski autobus amfibia wejdzie w tym roku do produkcji. Pojazd ten nazywa się AmphiCoach GTS-1 i powstaje na Malcie.

Iveco Campagnola – kompan na trudne chwile Wydarzenia 7 października 2008, 14:23

Iveco Campagnola – kompan na trudne chwile

3-drzwiowa terenówka bazuje na znanym już modelu Iveco - Massif.

REKLAMA