Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Jaguar - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Jaguar: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Jaguar

Jaguar E-Pace Foto: Anthony Cullen

Jaguar E-Pace – pierwsze wrażenie (5)

Jaguar prezentuje swojego pierwszego SUV-a. Kompaktowy E-Pace ma konkurować z Audi Q3, BMW X1 i Mercedesem GLA, ale także z Evoque’m siostrzanej marki Range Rover.

Jaguar XF 2017

Jaguar XF - drapie asfalt (8)

Z jednej strony Jaguar XF zapewnia komfort na poziomie klasy biznes, z drugiej na każdym kilometrze udowadnia, że sportu ma po koniuszek dachu.

Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace Concept – jeździmy elektrycznym SUV-em (8)

Jaguar przygotowuje całą serię nowych modeli, jest wśród nich także crossover z napędem elektrycznym. I-Pace ma się pojawić w sprzedaży w 2018 roku  i konkurować z Teslą Modelem X. Oto pierwsze spotkanie z elektrycznym SUV-em.

Jaguar F-Type - face lifting i wersja limitowana

Jaguar F-Type - face lifting i wersja limitowana (19)

Coupe Jaguara zostało zmodernizowane i mogliśmy oglądać je podczas salonu w Detroit. Do sprzedaży trafiła także limitowana edycja tego samochodu.

Jaguar F-Pace – inny punkt widzenia

Jaguar F-Pace – inny punkt widzenia (15)

F-Pace to pierwszy crossover Jaguara. Po przejażdżce wiemy, że warto było na niego czekać, bo to jeden z lepszych samochodów w swojej klasie.

Jaguar F-Type SVR 2016

Jaguar F-Type SVR - Genewa 2016 (14)

Jaguar F-Type SVR to najmocniejsza i najbardziej drapieżna odmiana "brytyjskiego kota". Auto debiutuje w wersji coupe oraz cabrio na salonie w Genewie.

Jaguar F-Type SVR

Jaguar F-Type SVR (2016) - pojedziesz ponad 300 km/h (3)

Jaguar oficjalnie prezentuje model F-Type w najmocniejszej odmianie SVR. Jeśli komuś 550 KM w wersji R jest mało, nowa wersja z pewnością zaspokoi jego potrzeby.

Jaguar XE Diesel 2.0 180 KM

Jaguar XE Diesel 2.0 180 KM - punkt odniesienia (17)

Jaguar XE ma aspiracje, żeby zaatakować niemiecką klasę średnią. Auto na pierwszy rzut oka nie wykazuje się niczym szczególnym - ma mocnego diesla i bogate wyposażenie. Ale ma coś, co dzisiaj jest spotykane coraz rzadziej.

Jaguar F-Type British Design Edition

Jaguar F-Type British Design Edition - dla patriotów (9)

Jaguar prezentuje iście brytyjską wersję swojego sportowego modelu. Poznajcie F-Type'a British Design Edition.

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5