[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Jaguar XE - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Jaguar XE: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Jaguar XE

Jaguar XE SV Project 8

Jaguar XE SV Project 8 znów z rekordem Nordschleife (3)

Jaguar dokonał rzeczy dość zaskakującej, bijąc rekord okrążenia Północnej Pętli. Rzecz w tym, że rekord należał do tego samego modelu.

Jaguar XE SV Project 8

Jaguar XE SV Project 8 - 3,3 s do "setki" (8)

Jaguar XE SV Project 8 to jedna z najgłośniejszych premier ostatnich tygodni. Auto ma być rywalem m.in. BMW M3.

Jaguar XE SV Project 8

Jaguar XE SV Project 8 – najmocniejszy Jaguar (6)

Brytyjski sedan klasy średniej w odmianie SV będzie najmocniejszym seryjnym autem w historii tej marki.

Jaguar XE Diesel 2.0 180 KM

Jaguar XE Diesel 2.0 180 KM - punkt odniesienia (17)

Jaguar XE ma aspiracje, żeby zaatakować niemiecką klasę średnią. Auto na pierwszy rzut oka nie wykazuje się niczym szczególnym - ma mocnego diesla i bogate wyposażenie. Ale ma coś, co dzisiaj jest spotykane coraz rzadziej.

Premiera Jaguar XE

Jaguar XE już jest! (11)

Wczoraj pisaliśmy o zapowiedzi nowego modelu, dziś już wiemy jak wygląda i co kryje w środku. Wieczorem w Londynie miała miejsce premiera nowego Jaguara XE.

Jaguar XE

Nowy Jaguar XE (2)

Jaguar XE będzie następcą X-Type'a i zarazem konkurentem dla Audi A4, Mercedesa Klasy C i BMW 3. Charakterem i stylistyką ma nawiązywać do większych braci. Czy uda mu się zdobyć pozycję na rynku?

REKLAMA
REKLAMA