[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Jaguar XF

Jaguar XF to auto segmentu E, zaprezentowane w 2007 roku we Frankfurcie w odmianie sedan. XF był całkowicie inny niż dotychczasowe modele Jaguara. Nowy miał zerwać z konserwatywnym designem i stać się bardziej nowoczesnym autem Jaguara. XF ma bardzo ostre i dynamiczne linie nadwozia i mocne silniki w ofercie. XFR-S jest najmocniejszą odmianą z silnikiem 5.0 V8 o mocy 542 KM. W 2011 roku przeprowadzono facelifiting, a rok później do sedana dołączyło kombi, czyli Sportbrake. Jaguar XF konkuruje z BMW 5, Audi A6 i Mercedesem Klasy E.

Opinia eksperta

<p>Z wymiarów wynika, że powinien mieć nieco obszerniejsze wnętrze. I to jest pół gwiazdki, której brakuje do okrągłej piątki. Znakomity silnik pozwala na jazdę superdynamiczną lub superoszczędną. Wybór należy do kierowcy. XF jest bardziej stylowy niż konkurenci i nie rzuca się aż tak w oczy.</p>

Z wymiarów wynika, że powinien mieć nieco obszerniejsze wnętrze. I to jest pół gwiazdki, której brakuje do okrągłej piątki. Znakomity silnik pozwala na jazdę superdynamiczną lub superoszczędną. Wybór należy do kierowcy. XF jest bardziej stylowy niż konkurenci i nie rzuca się aż tak w oczy.

Maciej Ziemek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Jaguar XF

Jaguar XF 2017 Pierwsza jazda 11 lipca 2017, 16:38

Jaguar XF - drapie asfalt

Z jednej strony Jaguar XF zapewnia komfort na poziomie klasy biznes, z drugiej na każdym kilometrze udowadnia, że sportu ma po koniuszek dachu.

Jaguar XF Test 20 września 2009, 13:39

Jaguar XF – dwa światy

Auto o wielu twarzach. Z jednej strony luksus i komfort, z drugiej - znakomite osiągi i superbezpieczne zachowanie na drodze plus megasilny diesel V6. Do teraz nie wiem za co najbardziej podziwiać Jaguara XF. Może za wszystko?

Jaguar XF S Pierwsza jazda 30 kwietnia 2009, 12:07

Jaguar XF S – kusicieli dwóch

Styl, moc i osiągi w jednym. Noszą logo z tradycjami, wyglądają nietuzinkowo, właśnie przeszły kurację odmładzającą i otrzymały nowe silniki. Oto Jaguary XF i XK z jednostkami napędowymi V6 i V8.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Jaguar XF

Jaguar XF Sportbrake Wydarzenia 14 czerwca 2017, 10:20

Jaguar XF Sportbrake - luksusowe kombi

Nowy Jaguar XF Sportbrake ujrzał w końcu światło dzienne. Długo wyczekiwany rywal BMW Serii 5 i Mercedesa Klasy E ma wszystko, by odnieść sukces.

Jaguar XF Sportbrake w Paryżu Wydarzenia 5 maja 2016, 23:35

Jaguar XF Sportbrake w Paryżu

Brytyjska marka wyprodukuje kolejne kombi wbrew wcześniejszym doniesieniom. Model XF Sportbrake może zadebiutować podczas targów w Paryżu i będzie walczyć o klientów z Volvo V90

Jaguar XF L Wydarzenia 15 kwietnia 2016, 11:16

Jaguar XF L - przedłużony "kot" dla Chin

Jaguar przygotowuje przedłużoną wersję XF dla chińskiego rynku. Auto będzie produkowane w chińskich zakładach, tam gdzie wytwarza się modele Evoque i Discovery Sport.

REKLAMA