REKLAMA

Jaguar XF - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Jaguar XF: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Jaguar XF

Jaguar XF facelift 2020

Jaguar XF – nowe napędy, świeży wygląd (12)

Jaguar XF przeszedł face lifting, który zmienił co nieco w wyglądzie i wyposażeniu, ale przede wszystkim model ten zyskał nowe napędy.

Jaguar XF 2017

Jaguar XF - drapie asfalt (8)

Z jednej strony Jaguar XF zapewnia komfort na poziomie klasy biznes, z drugiej na każdym kilometrze udowadnia, że sportu ma po koniuszek dachu.

Jaguar XF Sportbrake

Jaguar XF Sportbrake - luksusowe kombi (9)

Nowy Jaguar XF Sportbrake ujrzał w końcu światło dzienne. Długo wyczekiwany rywal BMW Serii 5 i Mercedesa Klasy E ma wszystko, by odnieść sukces.

Mercedes CLS Shooting Brake

Top 5: Najmocniejsze kombi z dieslem na polskim rynku (5)

Polacy uwielbiają auta kombi z silnikami wysokoprężnymi. Od lat największym powodzeniem cieszą się samochody właśnie z tego segmentu. Oto Top 5 najmocniejszych kombi w diesle w Polsce.

Oto jak wygląda nowy Jaguar XF

Oto jak wygląda nowy Jaguar XF (6)

Zawsze trochę w cieniu niemieckich rywali, a po latach produkcji już też nie zachwyca. Jaguar XF nadchodzi w nowej odsłonie, lepszy niż kiedykolwiek. 

Nowy Jaguar XF już niedługo!

Nowy Jaguar XF już niedługo! (2)

Kilka lat temu Jaguar XF był powiewem świeżości w ofercie brytyjskiego producenta. Czas jednak jest nieubłagany i przyszedł czas na jego nowe wcielenie. 

Jaguar XFR-S Sportbrake

Ultraszybkie kombi Jaguara (23)

Potrzebujesz pojemnego, a przy tym niezwykle szybkiego kombi? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Tyle, że będziesz potrzebował sporo gotówki.

Jaguar XF ze zmodernizowanym dieslem

Jaguar XF ze zmodernizowanym dieslem (3)

2,2-litrowa jednostka wysokoprężna w Jaguarze XF jest teraz oszczędna jak nigdy.

Jaguar XFR-S – najmocniejszy

Jaguar XFR-S – najmocniejszy (8)

W Los Angeles zadebiutowała najostrzejsza odmiana modelu XF.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA