REKLAMA

Jaguar XF - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Jaguar XF. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Jaguar XF. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Jaguar XF

Jaguar XF 2017 Pierwsza jazda 11 lipca 2017, 16:38

Jaguar XF - drapie asfalt

Z jednej strony Jaguar XF zapewnia komfort na poziomie klasy biznes, z drugiej na każdym kilometrze udowadnia, że sportu ma po koniuszek dachu.

Jaguar XF Test 20 września 2009, 13:39

Jaguar XF – dwa światy

Auto o wielu twarzach. Z jednej strony luksus i komfort, z drugiej - znakomite osiągi i superbezpieczne zachowanie na drodze plus megasilny diesel V6. Do teraz nie wiem za co najbardziej podziwiać Jaguara XF. Może za wszystko?

Jaguar XF S Pierwsza jazda 30 kwietnia 2009, 12:07

Jaguar XF S – kusicieli dwóch

Styl, moc i osiągi w jednym. Noszą logo z tradycjami, wyglądają nietuzinkowo, właśnie przeszły kurację odmładzającą i otrzymały nowe silniki. Oto Jaguary XF i XK z jednostkami napędowymi V6 i V8.

Jaguar XF Pierwsza jazda 1 lipca 2008, 18:08

Jaguar XF – Nowe szaty króla

Dzięki modelowi XF Jaguar ostatecznie wkracza w XXI wiek. Nowe auto ma być cool i trendy, a nie jak dotychczas - przytulne i klasyczne. Czy w zupełnie nowym „Jagu" czuć zupełnie nowy styl? Raport z jazdy wybitnie ostrą wersją SV8.

REKLAMA
REKLAMA