[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Jaguar XF - Wiadomości

Informacje o samochodach Jaguar XF: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Jaguar XF, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Jaguar XF. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Jaguar XF

Jaguar XF Sportbrake Wydarzenia 14 czerwca 2017, 10:20

Jaguar XF Sportbrake - luksusowe kombi

Nowy Jaguar XF Sportbrake ujrzał w końcu światło dzienne. Długo wyczekiwany rywal BMW Serii 5 i Mercedesa Klasy E ma wszystko, by odnieść sukces.

Jaguar XF Sportbrake w Paryżu Wydarzenia 5 maja 2016, 23:35

Jaguar XF Sportbrake w Paryżu

Brytyjska marka wyprodukuje kolejne kombi wbrew wcześniejszym doniesieniom. Model XF Sportbrake może zadebiutować podczas targów w Paryżu i będzie walczyć o klientów z Volvo V90

Jaguar XF L Wydarzenia 15 kwietnia 2016, 11:16

Jaguar XF L - przedłużony "kot" dla Chin

Jaguar przygotowuje przedłużoną wersję XF dla chińskiego rynku. Auto będzie produkowane w chińskich zakładach, tam gdzie wytwarza się modele Evoque i Discovery Sport.

Mercedes CLS Shooting Brake Wydarzenia 22 maja 2015, 11:10

Top 5: Najmocniejsze kombi z dieslem na polskim rynku

Polacy uwielbiają auta kombi z silnikami wysokoprężnymi. Od lat największym powodzeniem cieszą się samochody właśnie z tego segmentu. Oto Top 5 najmocniejszych kombi w diesle w Polsce.

Oto jak wygląda nowy Jaguar XF Wydarzenia 25 marca 2015, 16:00

Oto jak wygląda nowy Jaguar XF

Zawsze trochę w cieniu niemieckich rywali, a po latach produkcji już też nie zachwyca. Jaguar XF nadchodzi w nowej odsłonie, lepszy niż kiedykolwiek. 

Nowy Jaguar XF już niedługo! Wydarzenia 18 marca 2015, 11:56

Nowy Jaguar XF już niedługo!

Kilka lat temu Jaguar XF był powiewem świeżości w ofercie brytyjskiego producenta. Czas jednak jest nieubłagany i przyszedł czas na jego nowe wcielenie. 

Jaguar XFR-S Sportbrake Wydarzenia 25 lutego 2014, 16:21

Ultraszybkie kombi Jaguara

Potrzebujesz pojemnego, a przy tym niezwykle szybkiego kombi? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Tyle, że będziesz potrzebował sporo gotówki.

Jaguar XF ze zmodernizowanym dieslem Wydarzenia 12 czerwca 2013, 10:08

Jaguar XF ze zmodernizowanym dieslem

2,2-litrowa jednostka wysokoprężna w Jaguarze XF jest teraz oszczędna jak nigdy.

Jaguar XFR-S – najmocniejszy Wydarzenia 5 grudnia 2012, 10:16

Jaguar XFR-S – najmocniejszy

W Los Angeles zadebiutowała najostrzejsza odmiana modelu XF.

Jaguar XFR-S - premiera w Los Angeles Wydarzenia 21 listopada 2012, 13:31

Jaguar XFR-S - premiera w Los Angeles

Najmocniejszy Jag w historii zadebiutuje wkrótce na amerykańskiej ziemi.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA